Wpis z mikrobloga

@markus666: miejmy nadzieję, że też Superwizjer przygotowuje swój materiał pogłębiony i w nim rozpracuje także tatusia delikwenta od BMW. Ostatnimi czasy często w ten sposób robili, że "zagajali" temat w prime timowej Uwadze, a potem rozszerzali w Superwizjerze. Niestety żyjemy w czasach, że afery żyją 3 sekundy i nadzieja w nas internautach, że nie damy umrzeć tematowi
  • Odpowiedz
@Michalmiroslaw: jak sobie pomyślę o tym palącym się dziecku i rodzicach, którzy wiedzieli, że giną zarówno oni, jak i ich synek... Łamie mi się serce. Niestety chyba trzeba ludziom w ten sposób zadziałać na wyobraźnię, żeby nie dali policji i prokuraturze usadzić byle podstawionego kołka
  • Odpowiedz
@cooler_than_hedonism: nie wiem jak teraz bo bardzo rzadko oglądam telewizje, ale wydaje mi się, że to był ogółem pierwotny pomysł. W faktach krótka wzmianka, później nakreślenie problemu, a dla ciekawskich mini śledztwo w superwizjerze. Natomiast później pamietam ze były jakieś dupne materiały o aktorze jak mu się żyje w nowym domu :p
  • Odpowiedz
@markus666: wiesz co ja wychodzę z założenia że koniec końców każdy ma swój rozum i odpowiada za swoje czyny, no właśnie ale jak widać nie każdy. Rozumiem argument o promowaniu szkodliwych zachowań szczególnie wobec tych młodszych bardziej chłonnych umysłów, ale szczerze mówiąc jestem wściekły jak widzę po raz kolejny całkowity brak ponoszenia konsekwencji swoich czynów, to jest chore i skrajnie szkodliwe dla społeczeństwa, dużo bardziej niż te głupie filmiki tunerów.
Bo
  • Odpowiedz
@cooler_than_hedonism: Wszystko spoko, ale z tym, że wsiedli na firmy wykonujące modyfikacje, w tym chiptuning to już odlecieli. Może niech jeszcze wystąpią o komentarz do BMW na pytanie dlaczego robią takie szybkie auta i że kaganiec powinien być założony na 140km/h.
  • Odpowiedz