Wpis z mikrobloga

@Cygan12345: Ja pamiętam jak musiałem pokazywać certyfikat szczepień przy wejściu do kina i nosić maskę w sklepach, a następnego miesiąca wparowało do nas kilka milionów Ukraińców i ich to nie dotyczyło.
  • Odpowiedz
@Cygan12345: Pamiętam też, jak ten mały karakan ze swoją świtą wbił na Powązki limuzyną 10 kwietnia 2020, podczas gdy dla narodu cmentarze były zamknięte.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: pamiętam jak babka przede mną w kolejce do kina upominała się o możliwość pokazania certyfikatu - chłopak tylko powiedział że 'no jak pani chce to może', bo każdy normalny człowiek miał to w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cygan12345: do tej pory pamiętam jak ten mały karakan pozamykał cmentarze a sam jak wielki pan następnego dnia pojechał na grób każąc polakom zostać w domach bo groźny wirus hula po cmentarzach
  • Odpowiedz
serio pokazywałaś certyfikat szczepienia w styczniu 2022?


@swinkapl: Pokazywałem bo musiałem, dokładnie miesiąc przed wojną. To był ostatni raz gdy byłem w tym kinie.

Ograniczenia dotyczyły wszystkich do 28 marca. Oczywiście zniesienie ograniczeń nie miało żadnego związku z poniższym wykresem.


@Bestiariusz: Dotyczyły wszystkich do drugiego tygodnia od wojny gdy Polacy nadal dostawali mandaty za brak masek i zrobiła się afera, że Ukraińców to się nie tyczy bo oni niepanimaju. Zabójczy
Nighthuntero - >serio pokazywałaś certyfikat szczepienia w styczniu 2022?

@swinkapl:...

źródło: Screenshot_20230929_183950_Messages

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nighthuntero to śmiesznie bo mnie nikt nigdy o go nie poprosił. W mobywatel przy paszporcie covidowym mam date 15.06.2021 tylko nie wiem czy to data wykonania szczepienia czy ważność. Ale to i tak chyba do stycznia by nie był ważny xddd
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.