Wpis z mikrobloga

#przegryw Pamietam jak moja ex robiła mi gale pod jablonka i jakis koleś wyszedł i nas nakrył zaczęliśmy uciekać to były najpiękniejsze chwile mojego życia każdemu życzę sie zakochać z tego tagu ps nie pisze tego złośliwie,ale fajnie jest sie zakochać tylko później bola rozstania ja dalej sie nie wyleczyłem…
  • 8
  • Odpowiedz
@Boss477 wolałbym nie przeżyć młodzieńczej miłości, nie pamiętać tego wszystkiego i byłbym chyba teraz szczęśliwszy.
Chociaż się człowiek łudzi że to nie over dla chłopa
  • Odpowiedz
  • 0
@moj_wykopowy_login: Ona sie speszyla wzięła za rękę zaczęliśmy sie śmiać i uciekać jeszcze deszcz zaczął pada później sie całowaliśmy jak w jakimś filmie romantycznym zajebiste przeżycie tylko raz byłem tak naprawdę zabujany a teraz to mi alko i mefa wyżarły łeb takze over…
  • Odpowiedz
  • 0
@andrzejouuu: Ja nie żałuje chociaż jak pomyśle w jakiej dupie teraz jestem i nachodzą mnie takie nostalgiczne myśli to jest stan nie do opisania tak jakbym żył w jakimś bagnie w porównaniu do kiedyś to jest #!$%@? wiem o co ci chodzi mordo bo przegryw jak nigdy za rękę to chociaż wie ze over a człowiek jednak sie ludzi jeszcze,ze cos będzie z niego…
  • Odpowiedz
każdemu życzę sie zakochać z tego tagu ps nie pisze tego złośliwie,ale fajnie jest sie zakochać tylko później bola rozstania ja dalej sie nie wyleczyłem…


@Boss477: to tak jakbyś wszedł do afrykańskiej wioski pełnej głodujących dzieci i poleciał tekstem:
"każdemu życzę żeby sobie zjeść taki super smaczny obiad, nie mówię tego złośliwie, ale fajnie jest sobie pojeść, tylko później boli brzuch z przejedzenia"

Po co ty tutaj to piszesz? Myślisz że
  • Odpowiedz