Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Artok: Pomimo całej tej kasy i wysokiego poziomu życia, to onlyfansiary (prostytutki) muszą mieć depresyjne, nieszczęśliwe życie. Związki i seks z #!$%@?, choroby psychicznie, totalne zdziecinnienie, ćpanie... Nawet jej mieszkanie wydaje się jakieś puste i sterylne. Dramat. Mnie one przerażają. To jest przerażające, że coraz więcej młodych dziewczyn wybiera takie życie. Powoli robi się to normą i nie zdziwię się jak większość dziewczyn będzie chociaż próbowało swoich sił w tym chlubnym
  • Odpowiedz
@Artok: Ja nie rozumiem czemu ona publikuje takie zdjęcia. Typowa szczupła 20lataka, jakich wiele. Nic nadzwyczajnego. Jej się chyba wydaje, że ma jakąś niesamowitą urodę. XD
  • Odpowiedz
  • 13
Związki i seks z #!$%@?, choroby psychicznie, totalne zdziecinnienie, ćpanie...


@BlackWolf666: znałem z widzenia sex workerkę z prawdziwego zdarzenia. Tzn. o jej prawdziwym zawodzie dowiedziałem się, jak już przybijali wieko od trumny. Dziewczyna zażyła za dużo narkotyków i się przekręciła.
  • Odpowiedz
@BlackWolf666: Wydaje mi się, że to ścieżka obierana przez dziewczyny które potrzebują dużych zasobów do utrzymania, ale nie są w stanie podjąć dostatecznie wysoko płatnej pracy w normalnym zawodzie. W końcu dzień ma tylko 24h i nie każdy może zmieścić sen, 8h pracy, zdrowe odżywianie i siłownię.
  • Odpowiedz