Wpis z mikrobloga

@Neko-chan51: Tak, dziecko 3-4 letnie zapamięta na bardzo długo. To ze takim dzieciom zdarza się nabrudzić czy wręcz zrobić burdel w mgnieniu oka to fakt, ale trzymanie dzieci pod kamieniem „ bo co ludzie powiedzom” rodzi przegrywów którzy nigdzie nie byli, niczego nie doświadczyli, niczego się nie nauczyli
@Neko-chan51:

ze i zrobi się syf i nie mamy jak po sobie posprzątać bo albo obsługa nie chce dać sprzętu albo zwyczajnie nie mamy czasu


Praktycznie zawsze sprzątamy razem. Jednak jak wyżej, zdarza się ze jest to niemożliwe - czasami kelnerzy nie chcą dać zmiotki ani papieru, może jakiś przykaz od kierownictwa, nie wnikam. Wtedy leci grubszy itp za to ze posprzątają i tyle. Wchodząc do restauracji nie jestem w stanie
@robertx: Jak dzieci się uczy to potrafią utrzymać czystość mając te 3-4 lata. Sądzę, że gdyby ta osoba ze zdjęcia zostawiła taki syf po sobie, ale wcześniej zapytała czy jest zmiotka itd. to pewnie takiego zdjęcia by nie było.
@Neko-chan51: To czy potrafię czegoś nauczyć swoje dziecko czy nie nie ma znaczenia. Rożnym się tym, ze ja potrafię zrozumieć że dzieci są różne, mają różne temperamenty, mają prawo mieć swoje gorsze dni itd i kończy się to właśnie w ten sposob jak na obrazku. Czy to armagedon? Armagedonu nie widziałaś, trust me, pracowałem kilka lat w gastro ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tutaj to jest po prostu