Wpis z mikrobloga

Jestem świeżo po zdaniu egzaminu praktycznego na kat. A (siadło za pierwszym ( ʖ̯)) i teraz rozglądam się za kilkuletnim moto do max 20-25k. W sumie ta egzaminowa kawa 650 taka z 2018r. używka by mi wystarczyła bo za 20kafli idzie to wyrwać z małym przebiegiem (docelowo taka moc jest wystarczająca dla mnie) Stylistyka tego motorka jest dla mnie top, bardzo zgrabne, siada w moje gusta. Z tych Japończyków widać że Yamaha najdroższa więc odpada a Hornety 600 za stare w takiej cenie. W takiej kwocie nic innego nie wymyślę. Różnica cenowa na korzyść kawy jest ogromna (wtf?) to jakaś gorsza marka/jakość? czy ja coś źle porównuje?

#motocykle #motocykl #kawasaki #honda #yamaha #suzuki
johnny_tsunami - Jestem świeżo po zdaniu egzaminu praktycznego na kat. A (siadło za p...

źródło: 2017_kawasaki_z650_abs_1629735630_6238a98b_progressive

Pobierz
  • 16
@brh77603: ok, ale chciałem zapytać bo jeszcze miesiąc temu nawet nie wiedziałem że takie motory istnieją. Chyba mądrzej popytać zanim się wyda całe oszczędności, zresztą sam tego kupować nie zamierzam tylko z kimś co liznął tematu
@johnny_tsunami: zobacz sobie ile jest na olx hond Yamaha Suzuki i kawasaki. Kawasaki jest najmniej nie dlatego że ludziom nie odpowiadają ich disajn albo moc itp. oni zawsze mieli motocykle w tych samych klasach co reszta Japonii. Ludzie rzadziej kupują kawasaki gdyż w latach 80 i 90 kawasaki miało całą masę wadliwych motocykli. Począwszy od gpz 500 i rozpadającego się koła magnesowego poprzez Klr i wadliwego naciągu łańcuszka kończąc na pękających
z650RS <3


@kipowrot: co w tym motorku fajnego? Poważnie pytam, jeździłem nim chwilę.
wygląd całkiem fajny (choć są ładniejsze retro motocykle, ale co kto lubi). a poza tym, to taki standardowy naked.
Jestem świeżo po zdaniu egzaminu praktycznego na kat. A

wygląd całkiem fajny (choć są ładniejsze retro motocykle, ale co kto lubi). a poza tym, to taki standardowy naked.


@noobarian dokładnie tak, a o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dokładnie tak, a o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kipowrot: po prostu pytałem co w tym motorku fajnego, według Twojej opinii. Według mnie, jest... no taki nijaki, niezbyt tani jak na to co oferuje. Ale to moje zdanie. A pytam co Ty w nim dostrzegasz, że w jakiś sposób przykuł Twoją uwagę.