Wpis z mikrobloga

Shalom.

Jeżeli nie wiecie na kogo zagłosować to i tak wjeżdża daily reminder, że warto iść na wybory. Rzucić kością (jak wypadnie PiS to rzut powtórzyć), zaznaczyć.

Rozmycie głosów starych dziadów i "twardego elektoratu" to najlepsze, co możecie uczynić.
Bo oni "Do Bydgoszczy będę jeździł, a tu nie będę kupował" #pdk, choćby zaraz mieli umrzeć, byle tylko zagłosować.

#wybory i trochę #grybezpradu #4konserwy
patryk66 - Shalom.

Jeżeli nie wiecie na kogo zagłosować to i tak wjeżdża daily remin...
  • 8
większy wpływ na swoją przyszłość.


@speedy911: najwiekszy wplyw na swoja przyszlosc mam ja sam podejmujac wlasne zyciowe wybory.

Wytlumacz mi jaka partia ma oferte dla mlodego, bezdzietnego, bialego, heteroseksualnego, bogatego mezczyzny
a jak komuś odpowiada tak jak jest i w ogóle nie interesuje się polityką?


@Defined: prędzej czy później polityka i tak zapuka do Twoich drzwi w postaci opłat, danin, rachunków, braku lekarzy i innych specjalistów, wolnych sądów (znaczy takich nie za szybkich) itd. Daleko nie trzeba szukać: jedziesz na stację zatankować, a tam czeka na ciebie wywieszka "brak benzyny", niby nie masz na to żadnego wpływu... a może jednak?! Ale jak
brak benzyny


@speedy911: tankuje 98

tylko na tego kto zagwarantuje stabilizację oraz rozwój tego kraju


@speedy911: i kto twoim zdaniem to zagwaranuje?

tak zapuka do Twoich drzwi w postaci opłat, danin, rachunków, braku lekarzy i innych specjalistów, wolnych sądów (znaczy takich nie za szybkich)


@speedy911: to akurat jest pewne ze wszyscy moga mi zaoferowac
@speedy911: ale jakie ogólnie twoim zdaniem partie polityczne mają wizje Przyszłości?

Pis robienie laski amerykanom, wbrew pozorom paradoksalnie chyba najlepsza chwilowo opcja.
Wad pisu to nikomu nie trzeba przedstawiać, chlew i guwno, państwo z dykty, bezsensowne spory z ue, pompowanie kosciola, aborcje, afery...

Po, ko robienie laski Niemcom, co nie ma sensu z miliona powodów, ale najważniejsze to takie że będziemy dużo gorszym wasalem niż przy usa plus usa będzie sabotować