Wpis z mikrobloga

#amazon #zakupyonline #zakupyzagranica #telefony #pixel

Zakupy - zamawiał z was ktoś cokolwiek z brytyjskiego amazona? Chciałbym zaryzykować i zamówić sobie z WHD telefon pixel 6 ale nie wiem jak wygląda kwestia importu do kraju. Naliczone zostaną mi jakieś dodatkowe opłaty jak cło?

Telefony - czy pixel 6 w cenie około 1400zł to dobry zakup? miałem okazję się nim pobawić przez jeden dzień i bardzo mi się podobał. chodził szybko jak burza, robił bardziej niż akceptowalne zdjęcia i miał fajne ficzery jak tłumaczenie tekstu na zdjęciu z poziomu galerii.

Gdybym odrobinę dopłacił to mógłbym kupic poco f5 z dużo lepszym procesorem. Tylko czy jeśli prędkość pixela mnie zadowala to jest sens pchać się w coś jeszcze szybszego? poco jest bardzo duży i chyba nie zrobi ładniejszych zdjęć od pixela.
  • 3
@gupiujzewsi: na amazonie w podsumowaniu bedziesz mial cala kwote ktora zaplacisz.
Jest to przeliczane na nasz vat, dodatkowe oplaty celne itd. Wiec miejnz tylu glowy, ze cena ktora widzisz na stronie z oferta, nie jest tym co zobaczysz przy przejsciu do platnosci.

A ogolnie, to sugerowalnym sie wstrzymac tydzien czasu, 10.10 startuja promocja w stylu prime days.
Jest szansa na znizke 20/30% na rzeczy z warehouse deals, jak i na nowe
  • 0
@PurpleHaze Faktycznie przy przejściu do płatności cena trochę rośnie o dodatkowe opłaty celne.

Dzięki za poradę żebym wstrzymał jeszcze przez jeden tydzień. Po przejrzeniu peppera widzę że warto poczekać na lepszą ofertę :)