Wpis z mikrobloga

Wysropki z p0 tak zaciekle bronią swojej partii że nawet usprawiedliwiają aresztowanie gościa za to że przyszedł z rekwizytem na protest p0 nie pamietajac nawet co symbolizuje to krzesło.
Wiadomo tylko lemingi z p0 maja prawo do performingu, innych aresztować xD

Oni są tak odklejeni i oddani swojej partii że naprawdę wierzą w tłumaczenia ich polityków że to krzesło było niebezpieczne dla uczestników protestu przeciwko ich ukochanej nieskalanej parti xD

Kolejny argument wysropkow z p0 na który się powołują to to ze koleś używał wulgaryzmów w stosunku do władzy.

No kurde gdyby wprowadzic ich standardy to dzisiaj powinno sie aresztować każdego za osiem gwiazdek i ich haselko #!$%@?* PiS xD

#bekazlewactwa #konfederacja #4konserwy #lewackalogika #bekazpo #polityka
ziemba1 - Wysropki z p0 tak  zaciekle bronią swojej partii że nawet usprawiedliwiają ...

źródło: temp_file673306611283438447

Pobierz
  • 46
po prostu sąd uwzględnił prawdziwość tych określeń


@Hrjk: wydaje mi sie, ze latwiej obronic podlego lajdaka niz idiote, podly lajdak jest dosyc subiektywna opinia, na idiote to by trzeba jakies badania przedstawic. Ja bylem troche mlodszy za rzadow PO i nie wszystko pamietam ale dzieki @ziemba1 za przypomnienie zlotych czasow wolnosci, w ktorych za obrazenie polityka szlo sie siedziec xD
  • 21
@93michu93:

Czym te sprawy sie roznia?


Nie wiem ale sie domyslam ze chodzi o wolne sondy xD btw.

Na wiecu prezydenta Andrzeja Dudy stała obok zwolenników Rafała Trzaskowskiego i z uniesioną ręką gwizdała oraz wykrzykiwała „j***ć Dudę”. Po ponad roku od tamtych wydarzeń Wiktoria K. została uniewinniona przez Sąd Apelacyjny w Poznaniu. W uzasadnieniu sędzia Przemysław Grajzer tłumaczył, że wulgarna kobieta nie miała zamiaru znieważyć głowy państwa.
przypomnienie zlotych czasow wolnosci


@93michu93: klasyka, policja przebrana za uczestników marszu wzniecająca zamieszki, kopanie po głowach niewinnych ludzi, wbicie o 4 rano do domu twórcy gierki antykomor, próba kradzieży służbowego laptopa redaktora gazety wprost po tym jak ku wbili do biura bo brzydko pisał o wladzy, powoływanie nowych organizacji typu hejtstop by śledzić wpisy w necie tylko jednej strony. Mielenie demokratycznych ustaw obywatelskich po zebraniu pół miliona podpisów. To tak jakby
  • 2
@Hrjk:

https://opole.wyborcza.pl/opole/7,35086,22152259,student-obrazil-prezydenta-dude-na-facebooka-ma-teraz-dozor.html


Przeciez masz napisane ze to na wniosek innego internauty. To co miala prokuratura robic jak dostali zawiadomienie? Wiesz ze to nie Duda im to zglaszal? xD

https://opole.wyborcza.pl/opole/7,35086,22152259,student-obrazil-prezydenta-dude-na-facebooka-ma-teraz-dozor.html


Czynny sedzia z imienia i naziwska ma nie odpowiadac za porowywania zbrodniarza do Dudy? Od tego jest wlasnie izba dyscypinarna.
a co symbolizowaalo to krzeslo?


@sezzart: przypominało o kompromitacji Komorowskiego w Japonii z wejściem "na krzeslo". Czy to była prawda, czy nie, nie ma znaczenia w kontekście łapania gościa z krzesłem za zamach. To krzesło było symbolem kompromitujących ekscesów Komorowskiego, jak w soczewce skupiało np "bul", "weź kredyt, zmień prace" itp
To krzesło było symbolem kompromitujących ekscesów Komorowskiego


@11mac11: "bul" byl ekscesem? a moze "wez kredyt" mowione obecnie przez pis jest ekscesem? bo sam "incydent" z krzeslem widze ze sam juz podwazasz

Czy to była prawda, czy nie, nie ma znaczenia w kontekście łapania gościa z krzesłem za zamach


@11mac11: masz racje, latwiej po prostu zagrodzic sie policja od protestujacych XD i owszem, jakby ktos obok mnie biegal z krzeslem nad
nie pamietajac nawet co symbolizuje to krzesło.


@ziemba1: to że Komorowski wszedł na przeznaczony do tego podest, ale brainlety z pissu zrobiły z niego pośmiewisko jakoby wchodził na jakieś krzesła?

tymczasem na wiece pissu nie można wejść nie tylko z rekwizytem, ale w ogóle xD bo wchodzą tylko zaufani statyści przywiezieni autokarem