Wpis z mikrobloga

@Ashram654 a kiedy złożony wniosek? Ja w PKO SA wniosek złożony 17.07 a wycena dopiero 13.09... jeśli mam jeszcze czekać 2 miesiące to chyba kogoś posralo tam w tym banku
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88 ja mówię o PEKAO SA xD przy czym w PKO BP wycenę miałem na początku września i póki co cisza... na infolinii mówią od dwóch tygodni że "decyzja w najbliższym czasie" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@marcpol hmmm to czemu ja jak miałem w PKO BP wniosek złożony 17.07 a wycena 08.09? Co robili przez 1,5 miesiąca? Czy to znaczy że zarejestrowali wniosek po 1,5 miesiąca? I czy jest to cos za co mogę winić doradcę kredytowego że tyle to trwało ( ͡° ʖ̯ ͡°)?
  • Odpowiedz
za co mogę winić doradcę kredytowego że tyle to trwało ( ͡° ʖ̯ ͡°)?


@bolcman: Raczej nie, banki wstrzymały przyjmowanie wniosków. To znaczy przyjmowały. ale leżały na kupce. Wgl PKO BP ma w całym kraju tylko 100 analityków więc...
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88 rozumiem, ale jak wyjaśnić w takim razie sytuację gdzie czytam że ktoś złożył wniosek na koniec sierpnia i miał wycenę nieruchomości tydzień później a ktoś złożył w lipcu i czeka 2 miesiące na wycenę, wygląda na to jakby nie stosowali kolejki FIFO tylko jakiś totalny random, typu podrzucamy wnioski w górę i procesujemy te które spadną na stół a nie na podłogę xD
  • Odpowiedz
@bolcman: Ale przecież to totalnie zależy od tego który oddział proceduje twój wniosek. Dodatkowo pod koniec sierpnia albo we wrzesniu pko bp niby przeszło na nowy zautomatyzowany system procedowania wniosków który miał przyśpieszyć cały proces. Być może wnioski złożone przed wdrożeniem nowego systemu procedowane są po staremu. Bezpiecznie trzeba założyć że czas od złożenia wniosku do podpisania aktu notarialnego to 2-3 miesiące (jeśli chodzi o istniejące nieruchomości a nie dziury w
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88 no to ja założyłem bezpiecznie nawet bezpieczniej i w akcie 4 miesiące xD ale wnioski się już procesują 2,5 miesiąca i końca nie widać... co zaczyna mnie irytować
  • Odpowiedz