Wpis z mikrobloga

Nie jestem może jakimś lewicowym zamordystą, ale jak dziecko wali w pieluchy mając niespełna 5 lat, to w przeciwieństwie do tego, co pisze Bej - "nic nikomu do tego", może warto byłoby udać się po pomoc do specjalisty?

Przyczyn może być kilka, od tych związanych z rozwojem emocjonalnym, sytuacją rodzinną, postawą i relacjami między członkami rodziny, po somatyczne nieprawidłowości.

Nie chcę wchodzić w rolę diagnosty, ale na podstawie tego co się wydarzyło (rage quit Twaroga), zakładam, że chłód, niezdrowa relacja rodziców, trudności komunikacyjne, styl życia Kleszcza i brak poczucia bezpieczeństwa Księżniczki (związane również z często zmieniającym się środowiskiem) mogło ładnie zryć jej beret i moczenie się to efekt końcowy.

To niezdrowe poszukiwanie uwagi przez Dżunku, non stop krzycząc Daddy look, czy inne wymuszenia to też dość słaby prognostyk.

Na studiach zawsze klinicyści powtarzali, nie ma dzieci "rozpieszczonych", są tylko zaniedbane.

Poprawną postawę rodzicielską, Kleszcz próbuje zastąpić kupowaniem jej niezdrowego jedzenia złożonego w 90% z sacharozy czy słabej jakości węgli.

Widzieliście, żeby jadła jakiś pełnowartościowy zbilansowany posiłek?

Istnieje szansa, że Klapek kompletnie nie potrafi sprawować takiej roli, ale nawet o tym nie wie.. Taki mały socjopatyczno - aleksytymiczny potworek..

W jakiś sposób współczuję temu dziecku, to nie jego wina.

#popaswpieprz #raportzpanstwasrodka
  • 22
@kurczakos1: po pierwsze tam dziecko jest problemem nikt jej nie uczy podstawowych rzeczy...korzystania z nocnika..czy posiadania obowiązków..kolorowanka i cały dzień wpatrzona w telefon oraz bajki..obiadów nie robią..ojciec ma ja w dupie...każdy z nas kręcił się obok rodziców bo chciał z nimi wszystko robić i się uczyć to dziecko nie ma na to szans
Jako ojciec dwojki dzieci, najbardziej wlasnie zaluje tego smyka. Mloda, miala szanse na normalne zycko.


Ale wszystko #!$%@? przez menela ktoremu szkoda piecset zlotych wylozyc.


Wstyd jak #!$%@? ze typ w ogole podaje sie za "Polaka". #!$%@? kleszczo-cygan.


Bo teraz wychodzi na to ze Polska w Kambo znana jest tylko z zuli, zebrakow, i przecpanego pato-pedo-elementu.


@Niedobry: Ona jest dla niego żywym aktywem. Ma tylko dobrze i niewinnie wyglądać przed kamerą
@plazma:

Niech to nie zabrzmi jak przechwałka, ale moja starsza córka zaczeła chodzić jak miała 11 mies. i nie lała w majty przy 13. miesiącu.
Druga ogarnęła się niewiele później :)

@MROWA_SPURS_TOTTENHAM:

bałem sie że do niego wpadne


Też się tego cykałem zawsze xDDD

Potrafiłem bujać się jak rezus / gibon na desce przytrzymując się pralki, żeby nie zostać spuszczonym w kanał xD

Jedynym moim mankamentem było robienie do nocnika
@MROWA_SPURS_TOTTENHAM: u mnie taka specjalna nakładka była za komuny zresztą no i wiadomo rodzice podkręcali temat..w stylu yyyy...kto wie ten wie..a ojciec mnie kiedyś nauczył prosto sikać (zanim jeszcze chciałem do kibla)..po "męsku"..pamiętam jako dziecko że jak mnie wziął na imprezę.do PRL baru to była "ściana płaczu"..kto wie ten wie..tak pamiętam przez mgle ale też z opowieści
...baaa..do dziś gdzieś tam w głowie mam smak dobrych frytek ze śmietaną ( ͡
@ShineLow w twoim super planie jest pewna dziura. Tharong ma tylko khmerski paszport i brak perspektyw na inny więc jedyna zagranicą za którą może wziąć Juny to jednodniowa wycieczka do Tajlandii (jak sobie paszport ogarnie i wizę)