Wpis z mikrobloga

Czy gdybyś nie miał innej wymówki to chcąc uniknąć wezwania do WKU udawałbyś mężczyznę, który czuje się kobietą? #obowiazkowecwiczeniawojskowe #niebieskiepaski

Czy udawałbyś mężczyznę, który identyfikuje się jako kobieta na potrzeby uniknięcia WKU?

  • Tak, wszystkie chwyty byłyby dozwolone 77.4% (48)
  • Mógłbym zrobić wiele ale tego akurat nie 16.1% (10)
  • Nie bo zaszkodziłoby to mojemu życiu miłosnemu 0% (0)
  • Poszedłbym o krok dalej i zaczął planować operację 6.5% (4)

Oddanych głosów: 62

  • 10
  • Odpowiedz
@przegrywNL: Oczywiście, wojsko niszczy wrażliwych, a wg prawackich samców alfa są to babskie cechy. Więc albo przyjmujemy na klatę że to babskie albo żądamy od rządzących by wcielali tylko nadających się do służby, silnych fizycznie i psychicznie.
  • Odpowiedz
@przegrywNL: Unikałem wojska w latach 2006-2008. Wina Tuska, że mnie nie capnęli. A tak naprawdę zasługa całego pokolenia, które spiedroliło za granice i WKU mogło laskę zrobić. Tak było, rodzice nie odebrali nigdy listu z WKU w moim imieniu (wezwanie niedoręczone). Przyszła policja i tata powiedział, że jestem za granicą i urwałem kontakt (w tym czasie bawiłem się w PL 400km dalej, kontakt był xD). Policjant powiedział, że takich osób w
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Tylko że to lewica najwięcej krzyczała o ćwiczeniach i to w państwach bardziej lewicowych masz pobór.
Lewica woli zajmować się aborcją kobiet niż mężczyznami. Taka prawda.
  • Odpowiedz
: Tylko że to lewica najwięcej krzyczała o ćwiczeniach


@Xing77: Niezbyt się zgadzam. Musiałbyś to udowodnić porównując krzyki wszystkich o ćwiczenia/przymus służby/zwiększenie armii.

Poza tym krzyczeć można sobie na różne sposoby a potem postępować na odwrót. Pisowska propaganda tak jak konfederacja ma się dobrze. Rosja też pięknie krzyczy o tym że oni ratują zgniły zachód, a sami są zgnili 10x bardziej.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Wystarczy sam fakt że Lewica ABSOLUTNIE NIC nie zrobiła dla facetów, ale o kobietach gada cały czas.
Żukowska i jej „sory, ale ktoś musi" mówi wszystko. Tak samo wszędzie indziej tam na świecie gdzie też rządzi lewica. Jakoś ani politycy, ani obywatele nie widzą w tym problemu.
Co do Rosji i innych ugrupowań politycznych, to to już Twoje subiektywne odczucia i prywatne sprawy. Polityka ma to do siebie że zawsze
  • Odpowiedz
@Xing77: E to taka zmiana tezy. Najpierw że ktoś forsuje, a potem że "nic" nie robi. Trochę brzmisz jak fan konfederacji, stad pokazywanie tej lewicy jako przeciwwagi. Zresztą zaraz usłyszę że wszyscy na lewo od konfederacji to lewacy. PIs, po, lewica, trzecia droga. Wszyscy lewica.

Co do Rosji i innych ugrupowań politycznych, to to już Twoje subiektywne odczucia i prywatne sprawy


Luzik, czyli to co mówię nie ma sensu i nie
  • Odpowiedz