Wpis z mikrobloga

Dostałem dostęp do Legimi i ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony biblioteką, nawrzucałem książek na półkę, aż mało się nie ugnie iiiiiii okazuje się, że na aplikacji w telefonie nie da się robić notatek. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy jest jakaś alternatywa aplikacja na Androida z opcją robienia notatek, która pozwala podłączyć się do Legimi?

I drugie pytanie, myślałem nad zakupem Pocketbook Touch Lux 5, jednak jestem totalnie zielony w kontekście ebook readerów i nigdy się tym nie interesowałem. Czy na tym ebook readerze legimi jest dobrze zsynchronizowane? Mam na myśli jakieś dziwne problemy, bugi etc. I czy w przypadku zakupu ebooka już będzie możliwe robienie notatek z książek Legimi, do których mam wgląd?

#legimi #ebook
  • 4
I czy w przypadku zakupu ebooka już będzie możliwe robienie notatek z książek Legimi, do których mam wgląd


@azeff7: z tego co kojarzę to notatki będą dostępne jedynie w czytniku w danej książce, nie ma możliwości żeby je jakoś wyeksportować czy coś. Co do jakichś bugów itp. to nie zauważyłem, jedynie jak dany tytuł na zmianę słuchasz i czytasz to wtedy jest problem z synchronizacją