Wpis z mikrobloga

#xbox360 #xbox #rom #piractwo #warez Jest może na sali ktoś kto wie jak nagrywać romy gierek z xbox 360 na płyty kiedy rozmiar .iso jest większy niż pojemność płyty? Jak wyczytałem to dzieje się tak przez zabezpieczenia M$ i trzeba obraz "zpatchować", sam dokopałem się do "abgx360" ale nic tym nie osiągnąłem, a wiedza wygląda na już zapomnianą i większość poradników znajdowała się na już nieistniejących stronach. Jak chodzi o rom to chcę wypalić Silent Hill HD Collection
  • 5
@Aeterna: tego w sumie nie wiem, ale i tak chyba zawsze nośnika wymaga do odpalenia nawet zainstalowanych gier na hdd. choć widziałem przed chwilą sposób na uruchamianie z pendrive gier co wymaga jakiegoś custom file managera co będę testować
@GRBAS: prawdopodobnie tak (odpalanie gier zainstalowanych na dysku woła i tak o włożenie płyty), ale nie mam pojęcia już co tam było robione bo niedawno odgrzebałem z zapomnienia tą konsole, ale to i tak bym się martwił takim czymś później, problemem jest nagranie romu na płytę a nie uruchomienie xd.