Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Wszyscy zacieramy ręce że Marvin pociśnie w nowym odcinku Srocha, ale czy jesteśmy tego pewni? Z poprzedniego odcinka usunęli fragment w którym Wiktoria rozmawia na temat Rocha i mówi że Sroch nie daje jej atencji od kiedy jest z nim w parze - produkcja ewidentnie wycięła fragment w którym można zobaczyć powielony sposób działania Srocha, czyli podobny do tego co było z żAlicją. Nie zdziwię się że teraz zostanie usunięty fragment jak Marvin go ciśnie "bo jest hejt w internecie". To jest wybielanie.
Co ciekawe fajne spostrzeżenie Merry - ta storka jest jak MEM, a jednak to się wydarzyło:i znowu w roli głównej Sroch jako doradzający :)))
kipman1 - #hotelparadise Wszyscy zacieramy ręce że Marvin pociśnie w nowym odcinku Sr...

źródło: m.m.worachs instagram 2023-10-4 story

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@kipman1: też to od razu zauwazyłem. Podkopanie pewności siebie i manipulacja (co prawda mała ale swoje sroch osiągnął). Kropla drąży skałę i takimi akcjami skutecznie pierze głowy niektórym uczestnikom
  • Odpowiedz
@kipman1: z tego co pamiętam to mery dobrze punktowała uczestników, nawet w swojej edycji i umie w dymy, zachowując do siebie dystans. Dobrze że głośno o tym mówi.
Co do scen mam nadzieję że dadzą nam trochę srocha "krwi", bo ciśnienie jest tak duże, i taki Marvin z jego pojazdem po narcyzie, może zadziałać jak zawór, który je obniży, a widzowie tylko na to czekają.
  • Odpowiedz
@kipman1: tylko, że paradoksalnie, taka sytuacja pomoże zmniejszyć hejt na pozostałych uczestników. Zobacz nawet po tagu - od wczoraj oprócz paru podś#!$%@? ze Srocha i Grycanki większość komentarzy skupia się na Marvinie i jego wielkich cojones. Może produkcja poświęci Roszka Pipopszka dla dobra reszty uczestników? Dodatkowo, bardzo ciekawa wczoraj była reakcja Tori, podczas rozmowy z Malu i Marvinem - nie obroniła swojego przyjaciela, nie powiedziała "nie no co wy, on na
  • Odpowiedz
  • 4
@Caladoc: hahahahaha "zmniejszyć hejt na pozostałych uczestników" - odcinki są cięte ze względu na hejt na Srocha i TVN, a nie ze względu na innych uczestników :))))))))))) produkcja ma w dupie pozostałych, polecam prześledzić tag...

@texasss pod tym względem Sroch jest świetnym graczem, ale trudno cenić kunszt jeśli jako człowiek jest #!$%@?

@Kakarot_Z też liczę że drama będzie pokazana :))) również pamiętam że dobrze punktowała, ale nie miała szans przy innych
  • Odpowiedz
@kipman1: może to naiwność, nie mówię, że nie :))) równie dobrze może być przedstawiona akcja od bohatera do zera i znowu do bohatera, magia telewzji :D W mojej ocenie Roch już od dawna jest przedstawiany w bardzo niekorzystnym świetle, bez żadnego pozytywnego odbicia, dlatego ciężko mi uwierzyć, że ktoś kto to montował, nie zdawał sobie sprawy z tego, jakie to konsekwencje przyniesie (czyt. Sroch nie będzie najbardziej ulubionym uczestnikiem). Zmierzam do
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: ja bardzo lubię Mery i w sytuacji z eliza, tzw afera frajerska, moim zdaniem to właśnie ona miała rację a Elizka wyolbrzymiła sytuację (pewnie pod wpływem pato gal bo frajer ma mocne znaczenie w przestępczym półświatku i także wśród tych, którzy na ten półświatek się stylizują). Więc od razu wiadomo było, że Mery jest fajna i była też taka "normalna" (wygłupiała się ale nie było w niej takiej wyniosłości, o
  • Odpowiedz