Wpis z mikrobloga

Cześć,
miał może ktoś z Was problem z traficarem dotyczący preautoryzacji środków? Miałem i mam kasę na koncie, ale firma obsługująca transakcje płatnicze traficara ma jakiś problem ze skuteczną ich blokadą i przez cały dzień bezskutecznie próbowali preautoryzować srodki. Pracownicy banku wręcz twierdzą, że żadnych zapytań autoryzacyjnych od traficara w ogóle danego dnia nie było. Pytam, bo tragicar zablokował mi zapłon, gdy byłem w trasie, ponad 40km od strefy, po moim wnerwie i chyba 10 telefonach na infolinię - odblokowali, po czym jak zaparkowałem w garażu podziemnym - znowu zablokowali zapłon, tym razem uniemożliwiając mi zakończenie najmu. I tak stoi sobie traficar w garażu... dzisiaj wyjeżdzam na tydzień, więc wyślę im pin kod do drzwi i niech sobie zabierają sami, a jeśli nie - obciążę ich chyba opłatą za bezumowne korzystanie z mojego miejsca postojowego... miał ktoś z nimi takie problemy? to jest jakiś dramat, traktowanie klienta z góry jako oszusta, gdy ten przez ostatnie 6 miesięcy przejechał traficarem ponad 8000 km.... Podobną sytuację miałem miesiąc temu z nimi, ale w miarę szybko się ogarnęli i nie wyciągałem konsekwencji, wczoraj jednak straciłem przez nich 3-4h, nie odpuszczę tym razem

#traficar #tragicar #preautoryzacja #wynajemsamochodu