Wpis z mikrobloga

@Hakax: niestety w obu przypadkach to sata więc będzie domknięcie prędkości 550MB, hdd format 2,5 cala lub m.2, różnic w tym przypadku nie ma i tak jest ograniczenie prędkości. Z dysków 2,5 to crucial mx500 z m.2 trzeba poszukać i coś dobrać.
@Hakax: tak a nawet możesz mieć 3 dyski gdyż masz 1x bay na 2,5 cala i 2x m.2. Tylko jeśli os jest na hdd trzeba zrobić myk żeby startował po operacji z m.2 jeśli zostawiasz hdd bez zmian.
@Hakax: chyba za duży, zanim cokolwiek kupisz zdejm mu klape i zobacz czy ma złącza m.2 bo widzę że sa modele g750 które mają 2x 2,5 hdd, jak ma m.2 wystarczy zmierzyć i dobrać ssd
cysiekw - @Hakax: chyba za duży, zanim cokolwiek kupisz zdejm mu klape i zobacz czy m...

źródło: 968-3

Pobierz
Bo rozumiem, ze musi miec interfejs SATA w formacie m.2, gdyz interfejs PCIe to bedzie NVMe, ktore ten laptop nie obsluguje.


@Hakax: Tak prawidłowa dedukcja. Ale są również dyski które obsługują obie technologie.
@cysiekw: hej, kuzyn podeslal mi zdjecie lapka i tak to wyglada. Czy dobrze to rozumiem, ze aby dodac nowy dysk m.2 to trzeba pozbyc sie stacji na plytki cd/dvd? Bo tak to wyglada, jakby ona byla na ich miejscu.
Hakax - @cysiekw: hej, kuzyn podeslal mi zdjecie lapka i tak to wyglada. Czy dobrze t...

źródło: IMG_8337

Pobierz
@Jaro070: kurde nie kminie bo ciezko mi tak po samym zdjeciu pojac, nigdy lapka nie rozbieralem. To gdzie by tam wchodzil ten drugi dysk 2.5” ssd? Jestes w stanie mi zaznaczyc?