Wpis z mikrobloga

@Sinity: ja nie neguje czyichś upodobań o ile to nie zakrawa o jakieś chore zboczenie i wykorzystywanie naiwnych młodych ludzi
Ja bym mogła mieć młodszego ale na zasadzie ja 35 i on 30 , teraz gdy mam 26 a on by miał mieć 20 to poprostu nie smaczne
I starszych ludzi wiek się zaciera u młodszych każdy rok to duża poprzeczka
Chodzi o to żeby komuś nie zasrac delikatnej psychiki kropka
Do 25-6 roku życia statystycznie rozwija się mózg przeciętnej osoby więc nawet w taki sposób łatwo można obalić każdy argument i tym, że takie osoby są stare.


@Filippa: trudno brać argument zaczerpnięty z pop-science za poważny
Testy iq to jak horoskopy dla zjebow, tylko dla takich dorosłych, a te testy w sumie nie udawadniaja nic poza finansowaniem instytutu mensy


@Filippa: lol, testy iq to horoskopy, ale jak trzeba to powołam się na inną psychometrie i pochodne xD
Ps pieprzenie o płodności jest śmieszne

Nie każda młoda laska chce dzieci


@Linnior88: Tak, ale przyczyną dla której podobają nam się inni ludzie jest właśnie to. Niezależnie czy mężczyzna chce dzieci, podobają mu się kobiety, uh, jak najpłodniejsze. Bo taki jest cel.

(w przypadku kobiet działa to inaczej bo liczy się potencjalny wkład zasobów, jakby było dziecko etc jak i też wygląd...).

@Filippa Mój test z Pearson Assesments, nie Mensy, za
Sinity - >Ps pieprzenie o płodności jest śmieszne
Nie każda młoda laska chce dzieci

...
@Sinity nie ma uniwersalnej atrakcyjności kompletnie nigdzie na świecie i jest to spektrum a ty to rozpatrujesz po dwóch ekstremach.
Przypominam, że zagłębiając się w biologię można dojść do wniosku, że mężczyźni to takie kobiety tylko trochę ulegli deformacji i jesteśmy mega homologiczni.
Natura ludzka jest całościowo statyczna i dlatego działania pewnych istot ludzkich są pochodną uwarunkowań społecznych.
To co opisujesz nie ma sensu bo wystarczy znaleźć choć kilka innych osób które
@Sinity: tylko że oznaki płodności nie zaleza od wieku tylko osobistej genetyki xD oznaka płodnej kobiety są długie nogi nie każda młoda laska ma długie nogi oznaka wysokiej płodności jest też wysoki kontrast twarzy czyli np jasna skóra ale ciemne brwi i włosy i np jasne oczy lol nie każda młoda tak wygląda
Oznaka płodności też są sercowate pełne usta też nie każda takie ma w młodym wieku
Można być młoda
@Filippa: Jeszcze tak apropo tego skąd się takie opinie biorą - to jest celowa dezinformacja. Tak jak pewne prawaki wierzą w kreacjonizm, tak pewne lewaki wierzą w blank slatizm / lub specyficznie boją się kwestii różnic międzygrupowych, no i wierzą w gówno lub starają się je promować nawet jak w to nie wierzą...

IQ jest silnie związane, prawdopodobnie bardziej niż jakakolwiek inna pojedyncza mierzalna cecha ludzka, z wieloma ważnymi wynikami edukacyjnymi,
@Sinity: np to jest kobieta z wyglądem typu "wysoka płodność " a ma już 40 lat lol na tym zdjęciu maksymalnie 35 i bije na łeb młodsze kobiecością i ilością estrogenu (damskich chormonow ) a np miałam w klasie laske która przez podłużna twarz jak czarownica wyglądała jak stara baba
Dlatego te wasze argumenty na temat wieku są śmieszne bo niektóre starsze laski wyglądają na dużo młodsze i na odwrót
Pobierz Linnior88 - @Sinity: np to jest kobieta z wyglądem typu "wysoka płodność " a ma już 4...
źródło: Miranda_Kerr_(6441072895)
@jestem_tunowy klasyczne p0lkowe dwójmyślenie. Jak nastolatka nie słucha rodziców, szlaja się, pije itd - ooo, zajebiście. Laska spodoba się starszemu od niej facetowi - ugabuga, tak nie można. Ale jak już ta sama laska starszego poderwie, a nie się skusi, to pewnie wszystko git i ONA WIE, CZEGO CHCE.

Weź tu nadąż za p0lkami i ich bzdurnymi opowieściami XD
Dupa tu boli takie krzylaczki jak linnior88 i filippa, bo licznik bije, a
ale copium i ból dupska starej #p0lka bo faceci wolą młode dziewczyny XDD @Filippa

JAK MOŻESZ NIE BRAĆ 40 LATKI AJNKELU


@jestem_tunowy: Pewnie inaczej bym się w większej części z Tobą zgodził, ale pierwszy komentarz pod Twoim wpisem jaki mi przyszło zobaczyć to usunięty przez "autora Wpisu" komentarz osoby na której krytyce ten wpis się opiera. xd
Serio, jak wyśmiewasz kogoś w swoim poście, i równocześnie jawnie uniemożliwiasz tej osobie wypowiedź,
@Linnior88:

@Felixu Generalnie nikt normalny nie chciałby się wiązać z 14/15 latkami mając grubo powyżej 20 lat, nie wspominając o 30.

Związek zależy od płci- starszy facet mógłby wziąć sobie taką 16tkę na utrzymanie, wyłączność- małżeństwo i sobie wychować.
Z drugiej strony starsze kobiety jeżeli mają chcicę to na sam seks również sięgają po takich 14-15 latków- warunek konieczny, że musi być taki przystojny i wysoki. W szkole średniej miałem kumpla
A czy młodsze są ładniejsze to też kwestia mocno dyskusyjna , można być młoda i brzydka a można mieć 40 lat i być rakieta jak Miranda kerr w tym wieku


@Linnior88: O #!$%@? xD Dosłownie pokazałaś zdjęcie kobiety, która ma cechy 16 latki argumentując że to atrakcyjny wygląd.

ja bym nigdy nie chciała młodszego faceta


Tak jak nie chcą ich 15-18 latki.

czemu do mnie piszą skoro jestem starsza te powiedzmy
@Linnior88: Fetyszyzacja milfów przez młodszych wynika z następujących czynników (niekoniecznie prawdziwych, być może po części stereotypów):
-bardziej rozbudzone potrzeby seksualne, większe zainteresowanie konkretem, większa szansa na stosunek
-większa szansa na dobrą technikę seksualną
-większa szansa na to, że będzie śmiała i pewna siebie w łóżku.
-bardziej realistyczne wymagania (nastolatek czy dwudziestolatek nie musi jej imponować pieniędzmi, czy doświadczeniem życiowym, których naturalnie nie ma. Akceptacja, że ludzie nie są perfekcyjni (obecnie już