Wpis z mikrobloga

am beke ze tacy jak ty próbują się kreować na znawców psychologii ewolucyjnej xDDD


Nie próbuję się kreować na eksperta. Większość ludzi nie ma pojęcia że psychologia ewolucyjna istnieje / co to. Ja mam wiedzę jaką mam, to ją przekazuje no ¯\(ツ)/¯

typie, ewolucyjnie nie ma sensu to się wiązać z 15 latka bo nawet ona nie ma dobrze rozwiniętych kości miedniczych, doslownie ta sama natura o której chcecie wiedzieć najwięcej was
@buczubuczu xD
A mi się wydaje że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem tego co ja napisałam tylko ubzdurales sobie jakieś urojenia, twój pierwszy paragraf wpisu to rzeczy, których nikt nie napisał, a już na pewno nie ja.
Ja napisałam w jednym poście wyraźnie: "I nie próbujcie się zasłaniać tym że one tego chcą, nastolatki nie wiedzą czego chcą, nastolatek najchętniej by nie chodził do szkoły, nie robił nic, grał w gry cały
@Felixu_enjoyer: szczyt atrakcyjności w wieku 16-17 lat xD ty jesteś chory psychicznie xD najczęściej takie dziewczynki mają jeszcze ciała dzieci a nie kobiety nawet
Ja w tym wieku byłam płaska jak naleśnik nosiłam stanik 0
Dopiero w wieku 22 lat zaczęłam nosić spore B
A co do #!$%@? że ktoś tyje xD ja w gimnazjum byłam grubsza niż na koniec szkoły średniej to nie zależy od wieku tylko diety lol
Racjonalizujesz
@Linnior88: No ale ta Miranda Kerr którą wklejasz ma właśnie urodę i ciało dopiero dorastającej nastolatki, ja zdecydowanie bardziej wolę dupiaste i cycate kobiety a nie patyczaki, potrzebuję mocniej zarysowanych cech płciowych.

Co do tego ze starsza kobieta to mniej dram to prawda i zdecydowany plus. Jest też obiegowa opinia że kobiety starsze zdecydowanie łatwiej zaciągnąć do łóżka więc to też plus. A to co się mówi żeby oczarować kobietę nie
No, mnie zawsze bawi, że te typy chcą jak najbardziej naturalnej laski a jak taka się w końcu pojawi to ją wyzywaja od najgorszych


@Filippa: Ok, mogę Ci to wytłumaczyć:

- naturalna, ładna - ok
- nienaturalna, ładna - ok
- naturalna, brzydka - nie ok
- nienaturalna, brzydka - nie ok

Mężczyźni mówiący że liczy się dla nich naturalność to jak kobiety mówiące, że liczy się dla nich charakter. Może
To nie jest normalne ale też nie jest normalne że jest tylu 30-letnich prawiczków i 30-letnich samotnych matek z dwójką dzieci (każde z innym i co najmniej jeden z ojców nieznany)
czyli kobieta nie musi brać pod uwagę jakiejkolwiek opinii facecika


@Filippa: Witamy w świecie lewicowej wolności aborcyjnej. W żadnym równościowym, wolnościowym państwie mężczyzna nie ma nic do gadania. Zatem cała odpowiedzialność - ląduje na kobiecie z mocy prawa.
Pobierz 7160 - >czyli kobieta nie musi brać pod uwagę jakiejkolwiek opinii facecika

@Filippa...
źródło: chapelle
@Linnior88
xD przecież każdy podręcznik akademicki zaneguje ich ten stek bzdur, gdy ja miałam 15/16 lat to nawet miałam o wiele mniejszą talię a oni piszą o w pełni uksztaltowanych cechach płciowych xD jak sam penis faceta może się dokształcać nawet do 21 roku życia.

16/17 lat to nawet nie jest 1/4 życia, #!$%@? o tej płodności a płodnym jest się az do mid 35+/- xD
Gdyby przyjąć ich tok rozumowania to
@Linnior88: Jakiś czas temu widziałem dziewczynkę, która miała 16 lat, a na oko dałbym jej 8, oczywiście w żaden sposób nie była dla mnie atrakcyjna. Takie przypadki czasem się zdarzają, jednak dla większości populacji, to co napisałem, jest faktem.

To, co piszesz, słabo trzyma się kupy, byłaś grubsza, ale nosiłaś stanik 0, a później schudłaś, ale piersi ci urosły.
@7160 wasz tryb myślenia - jak się ruchała w wieku 15 lat i zaszla w ciążę to JEJ wina mimo ze ON też brał udział w stosunku i powinien ponieść konsekwencje swoich zachowań, więc jeżeli ja zostawi ona nie musi brać pod uwagę jego opinii w sprawie wyskrobania bachora