Wpis z mikrobloga

@PfefferWerfer: ja znam co najmniej kilka związków gdzie różnica między kobietą a facetem jest potężna i laska jest starsza te związki trzymają się latami , natomiast zwiazki gdzie 30 letni Sebek z BMW podrywa 16 letnia dziewczynke kończy się ryciem bani młodej i jej płaczem
Na młode dziewczyny się rzucają faceci którzy sami nie dojrzeli , na starsze lecą głównie faceci którzy unikają dram i chcą spokojnej relacji
@scriptkitty nie jest to naiwne spojrzenie a dobrze pokazują to próbki badawcze i speed dating gdzie obie osoby które były średnio atrakcyjne lepiej się dogadywały i dłużej tworzyły szczęśliwsze relacje miały również mniejszą tendencję do kłótni, zazwyczaj osoby które są oceniane jako wysoko atrakcyjne ale z mniejszymi zainteresowaniami były odrzucane na pierwszych spotkaniach.
Ludzie szukają swoich podobieństw, nie skrajnych przeciwieństw, śmieszne jest raczej to, że typ 2/10 wymaga żeby zainteresowała się nim
@Linnior88 dosłownie moja 26 letnia babcia wyszła za mąż za 21 letniego dziadka xD
Są małżeństwem 50 parę lat i żyją szczęśliwie.
Wymóg i upodobanie, żeby to zazwyczaj laska była mlodsza bierze się z kultury gdzie zazwyczaj młode dziewczyny były wydawane za mąż za majętnych mężczyzn z dużymi wpływami.

W ogole śmieszne jest to, że wykopki narzekają na to, że laska leci na sam hajs xD a potem gloryfikują związki 30 latkow
dobrze pokazują to próbki badawcze i speed dating gdzie obie osoby które były średnio atrakcyjne lepiej się dogadywały i dłużej tworzyły szczęśliwsze relacje miały również mniejszą tendencję do kłótni, zazwyczaj osoby które są oceniane jako wysoko atrakcyjne ale z mniejszymi zainteresowaniami były odrzucane na pierwszych spotkaniach.


@Filippa: Fajnie, ale to nie żaden dowód.

Odrzucanie z automatu kogoś dużo bardziej atrakcyjnego jak i kłótnie w związku równie dobrze mogą wynikać z tego,
@jestem_tunowy modny temat widzę. Jest tak, że faceci wolą młode a kobiety bogatych ale zarówno te stare jak i ci biedni mimo wszystko potrafią sobie kogoś znaleźć. Więcej cech niż tylko wiek czy status materialny odpowiada za to, że ktoś nam się spodoba.
@PfefferWerfer: "starsze łatwiej zaciągnąć do łóżka " terefere jak ktoś się puszczał za młodu to się będzie puszczał na starość , jak ktoś był powściągliwy jako młoda laska też na starosc się nie zamieni raczej w kurefke
@Filippa: Nie rozumiesz. Ja uważam, że oboje są odpowiedzialni - oboje powinni miec możliwość aborcji. Jeśli jednak prawo odsuwa od decyzyjności mężczyznę - to jedyna odpowiedzialną jest kobieta - kompletny absurd, ale taka jest wykładnia. @Filippa
@Felixu_enjoyer
gwaltowny spadek plodnosci zaczyna sie dopiero od mid-30s
i konczy po 45, to jest w cholere czasu zeby miec dzieci i zdarzyc wychować xD
Im wcześniej (nastolatki) tym gorzej i to sa ciążę patologiczne. Dzieci z takich ciąż są znacznie mniejsze, ciążę bywają nie donoszone, nastolatki nie mają wystarczająco rozwiniętych kości miedniczych przez co porody są utrudnione i nawet relaksyna słabiej pomaga.
Takie dzieci są bardziej narażone na choroby i częściej
jakiej dorastającej nastolatki xD co druga 20+ latka tak wygląda


@Filippa: Żenujące proporcje talii, dlugie i chude nóżki, małe piersi i tyłek. Równie dobrze może to być skinny fat chłopiec z tym poziomem estrogenu xD Nie wiem kim są te dwudziestolatki, bo ja zdecydowanie takich zbyt często nie widuję. Może na wybiegach modowych gdzie królują właśnie takie chłopięce i anorektyczne sylwetki.

Z resztą kolega wyżej też zauważył, że to nie jest
@Felixu_enjoyer
check this person's hard drive
"na 16-17" - source? subiektywna opinia
"starzeja sie" - kazdy czlowiek sie starzenie niezaleznie od wieku. Niemowlak sie starzeje. Przedszkolak sie starzeje. Bron boze nastolatka ktora osiaga wiek 16-17, osiaga go poprzez proces STARZENIA SIE. Starzenie sie to proces CIAGLY, nie ma wplywu na aktrakcyjnosc (atrakcyjnosc jest subiektywna btw) i nie oznacza jej utraty. Atrakcyjności nie zmierzysz żadna empiryczna wartością xD bo organizmu człowieka nie da
@Filippa: dokładnie młodsze dzieczyny biorą starszych facetow głównie dla pieniędzy auta mieszkania , już widzę jak młodej dziewczyny imponuje stary zdziadzialy golodupiec
Oni naprawdę myślą że stary wujowaty chłop to szczyt atrakcyjności lol
Kiedyś stary chłop był od sponsoringu
Teraz te stare męskie ofermy nawet do tego się nie nadają myślą że ktoś na ich stare gnaty leci , bojta się Boga
@Linnior88 mnie najbardziej smuci, że oni mysla, ze atrakcyjność da się wyznaczyć jakąś empiryczna miarka a potem to się oblicza wzorem xD nie da się i nigdy się nie dalo skategoryzować żadnego organizmu, zwłaszcza człowieka, to niemożliwe.
Widziałam tw obrzydliwe posty na twiterze odnośnie margot robbie xD jak gadali ze jest brzydka xD a prawda jest taka ze by ją sami chcieli
@Katzenfutter: mnie to dziwi jak można chcieć młodszego faceta ale autentycznie znam kolesi którzy zdradzili laske ze starszymi xD więc piertolenie że starsze są mniej atrakcyjne jest śmieszne , są nawet kolesie których rajcują babki 50 letnie lol
Zawsze będę powtarzac że dla kobiety żadna ściana nie istnieje kobieta będzie mieć kogoś zawsze jak pstryknie palcem
@Filippa: słuchaj a jak wytłumaczysz te ich farmazony że "starych bab nikt nie chce " a znam autentycznie kolesia który w wieku 25 lat związal się z babka która ma synów 18 i 20 lat xD to pomyśl ile musi mieć ona lol i jeszcze na nią robi xDDD
Aż się sama zdziwiłam ile znam par stara baba młodszy chłop i se żyją i kochaja lol