Wpis z mikrobloga

Potrzebuje opinii facetów i najlepiej 25+
Czy jest sens szukać kogoś sensownego na necie, mając same " trupy" w szafie? Generalnie ja i moje życie tak wygląda, że chyba najtwardszy by #!$%@?ł.
Mam 32 lata, niska, mało atrakcyjna dziewczyna ( taka nie wylaszczona, byle jaka szara myszka)
Pracuje od lat z ojcem, mały biznes, powiedzmy warzywniak, żenująca praca, staram się teraz rozwijać w coś bardziej szlachetnego. Mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu z kotami i mam pod opieką blisko 90 - letnia babcia ( nie mój wybór, masakra - wykańcza mnie to psychicznie).
Niestety nie mam wyksztalcenia - próbuje to teraz nadgonić ( robię szkołe, ucze sie języka). Jak byłam młoda miałam poteżną depresje z lękami i sobie nie radziłam ( tak miałam w domu niewesoło).
W tym roku okazalo się, że mam ChAD ( kropka nad i i gwóźdz do trumny ), częśc facetów nie wie co to jest, ale pierwsze opowieści na forum mogą spowodowac szybki odwrót, u mnie jak na razie nie było ciężkiego przebiegu. Długie lata próbowałam wyprostować siebie i swoje życie, a potem kogoś szukac, jednak wpadałam coraz głębiej w szambo.
Najważniejsze, że nie mam doświadczenia dłuższego zwiazku - coś tam próbowałam mając lat 22,24 i to w zasadzie wszystko. Teraz całe dnie siedzę w problemach - nigdy nawet nie byłam na normalnych wakacjach, mam dość takiego, samotnego życia. Brakuje bratniej duszy.
Tak, jestem zdesperowana. Zastanawiam się czy próbować, zaraz będę starą babą.

#tinder #zwiazek #niebieskiepaski #rozowepaski #milosc
  • 132
@SpokojnyPan: Zauważ, że ona ma poważną chorobę psychiczną- ogólnie ciągła depresja przerywana stanami maniakalnymi i jest nieatrakcyjna z wyglądu. Dodatkowo nie ma nawet mieszkania na własność, więc partner nie dość że musiałby włożyć ogromny wysiłek w jej naprawę to jeszcze pieniądze- dużo nie ma do zaoferowania. Pewnie, że jakby chciała to by sobie znalazła jakiegoś przeciętniaka, ale w tym jej problem, że nie chce obniżyć swoich wymagań i czeka na księcia
Mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu z kotami i mam pod opieką blisko 90 - letnia babcia ( nie mój wybór, masakra - wykańcza mnie to psychicznie).


@Ana77:
1. Zmień miejsce zamieszkania na zdrowe środowisko np z równolatkami.
2. Lecz się u specjalisty
3. Pracuj nas sobą na tyle na ile jesteś w stanie. Jaką szkołę robisz? do czego potrzebujesz języka?
4. Zacznij wychodzić do ludzi i próbować pozna

Ani wygląd ani osobowość.
@Nowystaryziel: Nie mma stanow maniakalnych tylko hipomanie. Place slone pieniadze za wynajem do tego działanosc kolejne ogromne koszty - więc sorry nie potrzebuje czyjejś kasy. Nie chcę dzieci, dlatego nie interesowały mnie związki. Przecietniacy mają mnie w dupie.
@wuwuzela1: Odmawia dps, ja mam sie nia zajmowac i biegac za jej sprawami. Na wiekszosc tych spraw nie mam czasu.
Skąd pomysł, że sie nie lecze?
To o polityce co napisałes jest bardzo ciekawe, interesuje się nią od lat nastu, ale juz wczesniej myslałam, że to poprostu dostarcza mi emocji w życiu w którym nic się nie dzieje. Może tak jest częściowo, bo nie fascynuje mnie klotnie między po a pis.
@Ana77: no tak nie ma się super co kierować, to tylko naprowadzenie, to szukaj w okolicach 5 i tyle, jest też taka skala dla mężczyzn ale zupełnie nieracjonalnie zrobiona
@albo_wutka_albo_buk:

Jeżeli sobie nie radzicie finansowo w życiu to wtedy się patrzy. Ale ma to pewne grube grube minusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zaraz, zaraz, czyli mam być z kobietą bez ambicji, gdy sobie radzę? Co to jest za gadanie? :D czemu ludzie sukcesu nie biorą sobie za żony dziewczyn z Żabki? Czemu w ogóle istnieje takie pojęcie jak mezalians? Świetny układ. Czyli świadomie promujesz bycie bankomatem?