Wpis z mikrobloga

Potrzebuje opinii facetów i najlepiej 25+
Czy jest sens szukać kogoś sensownego na necie, mając same " trupy" w szafie? Generalnie ja i moje życie tak wygląda, że chyba najtwardszy by #!$%@?ł.
Mam 32 lata, niska, mało atrakcyjna dziewczyna ( taka nie wylaszczona, byle jaka szara myszka)
Pracuje od lat z ojcem, mały biznes, powiedzmy warzywniak, żenująca praca, staram się teraz rozwijać w coś bardziej szlachetnego. Mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu z kotami i mam pod opieką blisko 90 - letnia babcia ( nie mój wybór, masakra - wykańcza mnie to psychicznie).
Niestety nie mam wyksztalcenia - próbuje to teraz nadgonić ( robię szkołe, ucze sie języka). Jak byłam młoda miałam poteżną depresje z lękami i sobie nie radziłam ( tak miałam w domu niewesoło).
W tym roku okazalo się, że mam ChAD ( kropka nad i i gwóźdz do trumny ), częśc facetów nie wie co to jest, ale pierwsze opowieści na forum mogą spowodowac szybki odwrót, u mnie jak na razie nie było ciężkiego przebiegu. Długie lata próbowałam wyprostować siebie i swoje życie, a potem kogoś szukac, jednak wpadałam coraz głębiej w szambo.
Najważniejsze, że nie mam doświadczenia dłuższego zwiazku - coś tam próbowałam mając lat 22,24 i to w zasadzie wszystko. Teraz całe dnie siedzę w problemach - nigdy nawet nie byłam na normalnych wakacjach, mam dość takiego, samotnego życia. Brakuje bratniej duszy.
Tak, jestem zdesperowana. Zastanawiam się czy próbować, zaraz będę starą babą.

#tinder #zwiazek #niebieskiepaski #rozowepaski #milosc
  • 132
@Ana77: Polityka to ESCAPIZM
O ile nie jest siędziennikarzem tudziez politykiem i nie czerpie z tego dochodu, interesowanie sie tymi #!$%@? to ESCAPIZM. Wyrzucanie czasu w błoto.
@albo_wutka_albo_buk: po pierwsze - zacznij pisać po polsku, bo nie można Cię zrozumieć.

Po drugie - proszę mi wytłumaczyć, dlaczego przejadę się na tym, że wybrałem sobie za żonę analityka finansowego po SGH, która poświęca się rodzinie, a jednocześnie potrafi się rozwijać zawodowo, a nie panią z Żabki.
@wuwuzela1: Wszystkie zajnteresowania ( w przesadzie) można do tego podpiąć. Ale tak - tak może być. U mnie gĺówną ucieczka od życia jest praca. Jak nie pracuje nie wiem co ze soba zrobic i czuje sie bezwarościowa.
@Ana77: ja mam 25 a oglądam się zarówno za młodszymi jak i 30 latkami xD Mój młodszy znajomy to nawet chodzi z kobietą o 10 lat starszą. Grunt to żebyście nie były zbyt grube (chociaż niektórym nawet pasuje troszkę większą waga), a z twarzą to za dużo jest zmiennych. Nawet to czy kobieta np prostuje włosy lub ma #!$%@? też dużo zmienia. Czy je farbuje czy nie.

Ja większość ludzi odrzucam
@wuwuzela1: Przesadzasz. Polityka to nie seriale. Z seriali niczego sie nie nauczysz.
@vCertus Wiele razy pisałam tutaj dłuższe wypowiedzi, wiele razy spotkałam się właśnie z takimi opiniami, że pisze tak i tak i to jest plus. Zawsze mnie to dziwi.
U mnie w rodzinie kobiety starsze o 6- 10 lat, wiem, że to sie zdarza. Nie licze na takie coś, tylko na osobe w moim wieku.
Nie jestem gruba.
@kompek dzięki za rozsadny komentarz. Nie pójdzie dps - jest oburzona tym pomysłem. Jak rozumiesz jak zacznie ciężko chorować to zostaje sama z nią, na szybko nic nie znajdziemy. Więc rozumiesz, że jest to dla mnie źródło potężnego stresu.
Lecze sie i na codzień nikt by nie podejrzewał, że jestem chora. Z tym, że choroba się pewnie będzie rozwijac i tego się obawiam.
Tutaj piszesz, że nie powinnam w desperacji rzucać sie
@Ana77: brakuje ci bratniej duszy do spełniania się więc próbuj. Nie powinnaś ukrywać się ze swoimi zaburzeniami jeżeli chcesz sprawdzić czy dana osoba cię zrozumie. To są choroby jak każde inne. Mnie różowe nie rozumieją bo stoję po przeciwnej stronie a u was wymagania są znacznie większe. To nawet dobrze bo i tak nie chciałbym być z takimi ludźmi w dłuższej znajomości. Mimo wszystko próbować znaleźć odpowiednią parę zawsze można. Co
@Ana77: Drobna sugestia (trochę z autopsji, znam osoby z ChAD, bliska rodzina) - postaraj się nie obarczać potencjalnego partnera zbyt mocno swoimi trudnościami. Pewnie, wartościowy partner będzie chciał Ci pomóc, niemniej jednak, na ile się da, staraj się by to nie było głównym tematem Waszych rozmów/związku, etc. Też miałem na głowie opiekę nad 90-letnią babcią, doskonale Cię rozumiem. Większość życia też wychodziłem z mniejszego lub większego gówna. Ile to tylko możliwe,
@TarnowskiMentor

Po pierwsze.

Nie pisałem nigdzie, żeby nie wiązać się z wykształconymi kobietami, czy takimi które lepiej się zawodowo ustawiły - pisałem, że w spojrzeniu na kobiety nie ma to znaczenia i nadmierne zwracanie na to uwagi lub z urzędu skreślanie kobiet, bo mają mniej "ambitny" zawód to trochę jak dla mnie głupota.

Jak dla mnie to rzut monetą tak czy inaczej.

Nie obrażaj się za to co napisze, ale nie jeden
@albo_wutka_albo_buk:

A nie daj Boże powinie Ci się noga i poznasz wtedy innego człowieka. I dzieje się tak dlatego bo one poprostu mogą, i nie rządzą tym żadne inne zasady cywilizowanego świata.


Życie to nie Wykop. I co to ma do tematu? Rozumiem, że Pani z Żabki będzie miała mniejsze ciągoty do zdrady? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pisałem, że w spojrzeniu na kobiety nie ma to znaczenia