Wpis z mikrobloga

Stwierdzam, że w obecnych korpo poziom współpracowników jest o wiele wyższy niż w Januszexie.

Fakt - jest na open space kilka dynamiczniaków którzy zbyt głośno drą ryja, ale to nic w porównaniu do pracowników fizycznych od których zbierałem dokumentacje w Obozie Zagłady "U Janusza" Sp. z O.O.

Generalnie każdy interesuje się w większości swoją pracą i nie ma kłótni ani chamskich zachowań. Nie ma "eeee młody" oraz podawania ręki na przywitanie. Nabrałem jeszcze większej odrazy do robolstwa, poprzez porównanie z ogarniętymi ludźmi.
#przegryw #robpill #takaprawda #pracbaza
  • 28
@BlackpillRAW Bo miałeś predyspozycje, miałeś wykształcenie. Byłeś tylko zamkniętym Oskarkiem w ciele przegrywa ale Oskarek wyszedł na zewnątrz i ci się udało uciec z objęć januszexu. Niestety ale to czego ty dokonałeś może udać się max 5% osobom przebywającym na tym tagu.
@BlackpillRAW No widzisz owszem te czynności nie są jakieś skomplikowane i każdy mógłby się ich nauczyć. Lecz żeby mieć choć dzień szansy żeby dostać się do korporacji czy też do jakiegos biura które nie jest Januszem trxeba mieć skończone Studia. Żeby mieć możliwość studiowania trzeba mieć mityczna mature wiec tak jak mówie niektórzy są poprostu skazani na taki los...
@DarkZizi: Do matury można podejść w każdym wieku, jak ktoś już ma średnie wykształcenie tylko nie zdał matury to już w ogóle ma łatwiej od np ludzi z zawodówek którzy by musieli jeszcze najpierw skończyć liceum dla dorosłych.
@sstachuu Próbowałem 3 razy zdać matematykę niestety bezskutecznie. Moja kobieta która jest po studiach matematycznych nie dla rady mnie nauczyć niestety ale dla mnie edukacja się skończyła. Przez to że nie znam jakiś śmiesznych wzorów matematycznych które w życiu mi się nie przydadzą zostałem skazany na fabrykę kurzu do końca życia