Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? takie zagrywki z płaczem granie na litość i próba oszukania kolejny raz widzów, szczególnie młodych co uwierzą i zaczną jednak współczuć boxdelowi, że może źle zrobił, ale on płacze i trzeba mu trochę odpuścić, nie zero litości dla takich osób dla niego i dla reszty z jego pedofilskiej szajki #dubiel #stuu tyle lat bezkarności tyle razy szczerzyli te zrobione zeby jeden z drugim, a taka dziewczyna co wtedy miała schizy przez tych śmieci oglądała i mogę sobie tylko wyobrazić co sobie myślała bądź facet boxdel #!$%@? i #!$%@? beż grania teraz 15 letniej dziewczynki

Kto nie wiem o co chodzi to niech wejdzie na stories grubego

#boxdel #pandoragate #stuu #dubiel #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
@nick0laj: Jak on się broni, że wszyscy tam tak gadali. To niech poda tych wszystkich, upubliczni to i ich też trzeba dojechać. A nie że to jest forma obrony.
  • Odpowiedz
@nick0laj Boxdel nie od dziś siedzi w internecie a historia już wiele razy pokazała że takie durne tłumaczenie działa. Jego widownia to jednak w ogromnej większości dzieciaki a takimi się bardzo łatwo manipuluje. Wystarczy smutna muzyczka, smutna mina i historia że jego bliscy cierpią i już ma rzesze obrońców którzy będą mu pisali "jesteśmy z Tobą<3". Na szczęście prokuratura to nie dzieciaki z neta, ich takimi zagrywkami nie przekona ( ͡
  • Odpowiedz