Wpis z mikrobloga

Lieferando jest zabawne, wczoraj dostałem za darmo pizze, choć za nią zapłaciłem, dziś dostałem przy zamawianiu Pizzy za darmo piwo, co jest z nimi XD

W sumie no okay, wziąłem piwo za darmo, nawet dostawca jeszcze dwa razy powiedział, że to piwo jest za darmo. XD
Ciekawe w sumie xD

A sam dostawca jeszcze dodał, tym razem jest rukola, czyli wiedzą, o tym, że wiele razy zapomnieli dodać rukole do mojej pizzy :D

I jak mam teraz ich ocenić? 30 minut przed czasem, pizza super smaczna i darmowe piwo. Teraz napisz z tego recenzje na lieferando.

#ciekawostkizniemiec
  • 8
no to fajna taka pizza za darmo, za którą zapłaciłeś. Brzmi bardzo sensownie.


@ziuaxa: No, sam dostawca się dziwił, czemu chce zapłacić, skoro jest za darmo XD
@aptitude ale wiesz, że jak za nią zapłaciłeś

choć za nią zapłaciłem


to nie jest za darmo, bo za nią zapłaciłeś, tak? Masz autyzm czy o co chodzi?

Dostawca się zdziwił, że chcesz zapłacić za pizzę, za którą już zapłaciłeś, ponieważ... Już za nią zapłaciłeś.

Ale nadal uważasz, że była za darmo, tak?
Bierzesz jakieś leki?
Dostawca się zdziwił, że chcesz zapłacić za pizzę, za którą już zapłaciłeś, ponieważ... Już za nią zapłaciłeś.


@ziuaxa: Nie, nie zapłaciłem za pizze, nie płaciłem kartą, tylko płatność przy dostawie :)
Nawet na paragonie jest napisane, "NIEOPŁACONE", więc musi dostawca pobrać odemnie zapłatę, ale tym razem chciał mi dać pizze za darmo, bo szef mu tak kazał.

I tylko dlatego, że 3 razy zapomniał mojej rukoli na pizzy za którą zapłaciłem,