Wpis z mikrobloga

Mirasy, takie mam nietypowe pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) byłem ostatnio u przyjaciół na tzw. parapetówie. Kupili nowy, ładny dom. Ale nie o to chodzi. Są bardzo dobrze sytuowani (prawnik oraz lekarka) i zrobili sobie w tym domu dwie niezależne sypialnie dla siebie (i osoby pokój dla dziecka, ale nie o to chodzi).

Nie powiedziałem im tego, ale było to dla mnie nieco dziwne. Mąż i żona, dobrze im się układa, wzorowe małżeństwo, ale śpią osobno. Opowiedziałem to mojemu różowemu paskowi i też stwierdziła, że dziwne, ale... dowiedziałem się od innych naszych znajomych, że to podobno nie jest nic nadzwyczajnego w "wyższych sferach". To znaczy po prostu, gdy sobie ktoś może na to pozwolić. Jak przychodzi do bzykanka, to się oczywiście łączą (nawet większy wybór jest ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)), ale śpi się osobno. No i ja nie jestem z wyższych sfer, to nie wiem, ale może tak rzeczywiście jest? Królowa Elżbieta też sama spała :D

Co o tym myślicie? Dodam, żeby była jasność, że nie chodzi mi o małżeństwa z rozsądku, które nie chcą się rozwieźć. To naprawdę dobre małżeństwo.

#przemyslenia #pieniadze #zarobki #dom #mieszkanie #rodzina #firstworldproblems #bogactwo
chud - Mirasy, takie mam nietypowe pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) byłem ostatnio u przyjaciół na...

źródło: plan

Pobierz

Czy to częste/normalne, żeby mąż z żoną spali w osobnych łóżkach?

  • Tak 39.4% (52)
  • Nie 60.6% (80)

Oddanych głosów: 132

  • 13
  • Odpowiedz
@chud: Jak ich stać to why not. Może jedno chrapie, może któreś ma bardzo lekki sen, może któreś lubi po nocach grać w gierki kiedy drugie wcześnie zasypia. Nie ma co sobie filozofii dorabiać, jak komu wygodniej.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@caius_cosades: jasne, żeby była jasność, to dokładnie tak myślę, ale po prostu to taka nowość w moim postrzeganiu świata :) niech żyją tak, jak im dobrze. W sumie sam bym tak chciał ;)
  • Odpowiedz
@chud znam takie pary, nie ma w tym nic złego. Ktoś np chrapie albo ma nocki w pracy, w tamtym przypadku lekarka pewnie ma dyżury.
Dla mnie też dziwne, ale zdarza się wśród znajomych
  • Odpowiedz