Wpis z mikrobloga

@lubieczipsy_: lol u mnie była podobna sytuacja. Typ parkował pod blokiem baby się o to codziennie pruły na fb i stosowały apele ale nigdy nikt mu personalnie uwagi nie zwrócił. Dopiero po pół roku wielka awantura pod blokiem a typ zaskoczony bo on fejsbooka nie ma co tym nowobogackim cymbałom nawet przez myśl nie przeszło, że jak, jak oni coś piszą na grupie to on tego od razu nie czyta xD
@mklaudia: większość wspólnot ma regulamin gdzie prace głośne jak u nas można prowadzić tyłków tygodniu od 8 do 18. Ludzie za zachodnia granica żyją w większym rygorze jeśli chodzi o remonty i wiesz co? Tez bym tak chciał bo to ze frajer jeden z drugim chce sobie tłuc w weekend od rana to coś co każdego zagotuje
regulaminu spółdzielni. Większośc z nich zakazuje remontów po godzinie 18-19.


@tomekruslan: a jak będzie zakazywała innych pozycji niż misjonarska, zabraniała spożywania kapusty z powodu głośnych pierdów, oraz nakazywała użytkowania kapci o minimalnie 3cm podeszwie - to też się dostosujesz?
Ludzie, mieszkacie w bloku, w pieprzonym kartonowo-betonowym kurniku, w którym wszystko wszystkim przeszkadza, bo deweloper budował najtaniej jak się da (a potem jeszcze i tak to spieprzył), to nie udawajcie że mieszkacie
Mam nad sobą sąsiadkę która codziennie odkurza od 21-22, rozmawiałem z nią na ten temat to mi mówi, że ona rzadko odkurza.

Kobieta ma już swoje lata, może ma codziennie dzień świstaka i myśl "dawno nie odkurzalam".

Jeszcze parę lat i będzie cisza i spokój.