Wpis z mikrobloga

Jak to jest, że Ex Michała Gały potwierdza doniesienia o gwałcie na jakieś lasce i, że sprawa trafiła na policję. I po czymś takim nawet 1% hejtu jaki zebrał boxdel nie poleciała w jego stronę ? #!$%@? boxdela, że wiedział itd gdzie Dubiel zrobil z Sukanek wariatke i musiała mieć terapię gdy chciała udowodnić jaki jest stuu. Gala zgwałcił laskę a 9/10 postów jest o Boxdelu #famemma
  • 23
  • Odpowiedz
@Wezzore-04: szczerze to w uju mam boxdela ale rzeczywiuscie jedyny dowod to gowno skrin z przed tylu lat i jesli u konopskiego nic wiecje nie bedzie to boxdel ma pelne prawo #!$%@?ć druida w sądzie. i autentyko cały hejt spadł na typa który nic nie zrobił
  • Odpowiedz
@Milnowiii no spoko tylko jak gruby jebnie samobója patrząc co inni robią i nikogo to nie obchodzi a on jest #!$%@? tak mocno i zrobiono z niego twarz tej afery pedofilskiej gdzie to chodzi o stuu, a Dubiel wiedział, że wszystkich najwięcej to już beki nie będzie
  • Odpowiedz
@Wezzore-04: bo gala nikogo nie elektryzuje, nikt się nim nie interesował przed afera, poza tym sprawa jest zgłoszona przez poszkodowana, więc jeżeli padnie wyrok wtedy go dojedziemy.
  • Odpowiedz
  • 43
@TEDMAJER jak nie bronie boxdela ale #!$%@? mnie, że on wszystko zbiera a taki Dubiel co powinien dostać tak samo jak stuu to cisza. Tak samo lexy, fagata. Każdy gada że boxdel jest #!$%@? bo wiedział i nie powiedział. To tamci przecież wiedzieli od #!$%@? więcej
  • Odpowiedz
@Wezzore-04: To jest bardziej proste niż się wydaje. Gała ma już sprawę więc odpowie karnie za swoje czyny o ile się potwierdzą. Case Boxdela cały czas jest jeszcze otwarty więc ludzie go camcelluja bo może nic nie spotka go od strony prawnej. Poza tym Boxdel jako człowiek sukcesu #!$%@? duży odsetek społeczeństwa swoim sukcesem. No i Grażyna z Januszem mogą czuć się lepiej że kolejny bogol okazał się oszustem więc to
  • Odpowiedz
@Wezzore-04: ona poszła to zgłosić niezwłocznie po tym, jak się dowiedziała. Czyli dziewczyna uważana za niezbyt rozgarniętą zachowała się tak, jak powinna w przeciwieństwie do jej kolegów z branży
  • Odpowiedz
@Ganz_egaal: to ze robi sie z niego pedofila xD i ludzie mu śmiercią grożą typu sebki i grażynki nie siedzące na wykopie, ale co wiedzial xD ty bys sie kumplom chwalil ze ruchasz nieletnie dziewczynki ? moze slyszal plotki jesli prokuratura uzna ze to byly informacje majace znaczenie to wtedy bede go yebać razem z całym internetem, ale póki co nie jest pedofilem a zrobili to z niego jesli pisal z
  • Odpowiedz
@Wezzore-04 Tak jak już ktoś wspomniał - Baxton jest znany i dlatego zbiera. Do tego dochodzi zazdrość ludzi i chęć zniszczenia, sprowadzenia kogoś do swojego marnego poziomu.
Prawda jest taka, że chłop sporo osiągnął i pomału to traci. Czy słusznie?
Jak nic więcej na niego nie wyjdzie to bez sensu go gnoić.
  • Odpowiedz
@TEDMAJER Ja po obejrzeniu filmu nie wyciągnąłem wniosku, że baxton to pedofil, myśle że jak ktoś nie jest #!$%@? to też tak nie pomyślał bo w materiale zwyrola nic takiego nie było. To gawiedź nadinterpretująca przykleiła mu taką łatkę

A co do kontekstu bekowego to zalezy jak na to patrzeć. Ale mówiąc do dzieciaka, że wyruchasz go w cyce i uważając to za śmieszne no to cóż ja więcej moge powiedzieć
  • Odpowiedz
@Ganz_egaal: ona udawała że ma 16lat a on miał 19 lat jeśli to była relacja koleżeńska z neta to czemu xd pisząc to bekowo, jeśli wiedział ze ma 14 lat to wtedy co innego ale szczerze mi sie naprawde wydaje ze ona mogła zakłamywać swój wiek
  • Odpowiedz