Wpis z mikrobloga

Stoję przed wyborem sofy oraz puf do mieszkania. Polećcie marki, które posiadają produkty o dobrej jakości i przede wszystkim z ładnym designem, a ich shoowromy są na dolnym śląsku lub w Warszawie? Budżet do 6-7 tysięcy.

Sporo czasu spędziłem w Google i znalazłem kilka marek, w dodatku nie jestem do nich przekonany z uwagi na budzące niepokój opinie...

#remontujzwykopem #urzadzajzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
@huggus: Pięknie dziękuję, nie znałem, a już mi wpadły w oczy z co najmniej 2 produkty z ich oferty. Widzę, że mają salony we Wrocławiu, na pewno zajadę i sprawdzę :-) i ceny akceptowalne!
  • Odpowiedz
@SkromnyChlopak: podbijam Befame. Miałem narożnik Belavio w poprzednim mieszkaniu, do nowego również wybrałem ten sam model. Bardzo wygodna i solidnie wykonana sofa. We Wrocławiu kupowałem w Cobo Store.
  • Odpowiedz
@niemodnie: Znam, zastanawiam się, ale ponoć brak sprężyć, tylko sama piana. Muszę się o to dopytać.

@baadnews Belavio to mój faworyt pod względem ceny, bo najpiękniejszy to Bellisa.

Jeszcze wśród moich faworytów to OptiSofa Loft (minus to brak rozkładania, ale jest ładny i przeboleję brak wysokich nóżek). Również jest piękny IWC Home a model Holo - cenowo droższy od OptiSofy, ale jest rozkładany ale trochę mniejszy. Ciekawe też mi się wydaje
  • Odpowiedz
@SkromnyChlopak: zwróć uwagę na głębokość sof. My byliśmy bezpośrednio w salonie producenta chyba na każdej dostępnej i były dla nas za płytkie - z rozmiaru który nas interesował . Mówię o optisofa. Scandic my i znajomi od kilku miesięcy mamy, barzzo na plus. No ale co kto lubi
  • Odpowiedz
@SkromnyChlopak: Sam w ostatnim czasie zwróciłem uwagę na model Bellissa. Piękna, ale droga sofa. Zanim zdecydowałem się na Belavio sprawdzałem różne modele i producentów. Dopiero jak usiadłem na Belavio to wiedziałem że to "ten model". Z mojej perspektywy Belavio jest dosyć głęboki i niski, ale to już musisz sam sprawdzić sama sofa IMO jest super wygodna.
  • Odpowiedz
@baadnews: Takie pytanie z ciekawości. Jak cenowo Ci wyszedł model Belavio? I jak wygląda sytuacja z tymi poduszkami zamiast integralnej części oparcia? Obawiam się, że może to nie być zbyt praktyczne i szybko się zużyje. Zawsze miałem sofy, gdzie oparcie było częścią sofy, a nie czymś dokładanym.

Interesuje mnie Belavio w wersji 3 osobowej z funkcją spania (spanko okazjonalne, jak ktoś zostanie). I niestety nigdzie na stronie nie ma wskazanych różnic
  • Odpowiedz
@SkromnyChlopak: ja ostatnio wybierałem model Belavio 3 osobowy bez funkcji spania. W kolorze Paris Cream i tkanina 2 grupy (i właśnie z tkaniny z rodzaju Paris polecam) wyszła mi 4300. Co do wytrzymałości poduszek to żadnych zastrzeżeń nie mam. Przez 4 lata użytkowana dzień w dzień i zero problemów. Co do samej wygody no cóż, to już kwestia indywidualna. Mi poduchy bardzo odpowiadały, żonie też. co jakiś czas te poduszki po
  • Odpowiedz
@baadnews: właśnie wczoraj byłem i się zastanawiam... Pomiędzy Puszman Mojave a Belavio z funkcją spania.
Puszman zachwycił pięknym modelem na wystawie w grubym sztruksie, a Belavio ładna, ale na wystawie w brzydkim kolorze i czar prysł. I teraz ciężki orzech do zgryzienia...
  • Odpowiedz