Wpis z mikrobloga

Hej
Właśnie zauważyłam jak typ zaparkował na miejscu dla dużej rodzinki na parkingu galerii Bronowice i poszedł sobie na siłkę
Był sam rzecz jasna. Gdzie go mozna #!$%@?? Jest za to w ogóle jakiś mandat?
Nie lubię cwaniactwa, a typ jest leniwa bulwa bo chciał stanąć jak najbliżej wejścia.
I nie podróżował autem za mniej niż 250k, więc to nie tak że ten mandat sprawi że będzie #!$%@? gruz.
#krakow #prawo #mandat #policja #strazmiejska
  • 98
  • Odpowiedz
  • 2
Ale btw
Co ma umiejętność prowadzenia samochodu do bycia idiotka. Nie wiedziałam - zapytałam. Dostałam informację i to zostawilam w #!$%@?.
  • Odpowiedz
  • 1
@b4rney: jak zdawałeś prawo jazdy, czy byla taka koperta? Poważnie pytam. Ja jeżdżę od 13 lat, może teraz jest bo się zmienił sposób zdawania prawka, a jak jest to mi to udowodnij. Naprawdę proszę.
  • Odpowiedz
Co tolerować? To że ktoś zaparkował tam gdzie może?


@onepnch: To że coś "można" to nie znaczy, że "wypada". Sklep sobie coś takiego wymyślił na swojej posesji to mi korona z głowy nie spadnie jak uszanuje ich życzenia. Zawsze mogę sobie pojechać gdzie indziej, jeśli odczuwam takie coś jako brak szacunku do mnie.

Takie burackie pohukiwanie jakie tutaj prezentujesz ("a ty co #!$%@? z policji?") podpowiada mi, że musisz być super
  • Odpowiedz
  • 12
@onepnch: Zapytałam: czy jest za to jakiś mandat. Dowiedziałam się że nie. Temat byłby zakończony, ale dwóch zjebow się #!$%@?. Więc skoro zostałam zaatakowana, to nie zamierzam nie odpowiadać.
Mój blad, nie wiem wszystkiego i w dodatku śmiem zapytać xD
  • Odpowiedz
  • 1
@b4rney: Czyli rozumiem że co roku czytasz aktualne przepisy xD
Słuchaj, nie rozśmieszaj mnie xD
Na szybko przelecialam Twoje konto, ale przynajmniej do trzech wpisów mogłabym napisać taki sam wysryw jak Ty. No bo tylko idiota tego nie wie/nie umie korzystać z google
  • Odpowiedz
@Buczeska: No właśnie nie wiesz ale twój pierwszy odruch to jest #!$%@?ć. Złośliwość bije z tego postu a nie chęć dowiedzenia się jakie są przepisy
  • Odpowiedz
  • 3
@onepnch: oczywiście że złośliwość. Bo jak już wyżej napisałam - nie lubię cwaniactwa i buraczanych zachowań. A wg. Mnie do czegoś takiego tu doszło. Co zresztą idealnie opisal @Howard_Roark
Ale ja już widzę że z Tobą żadnego dialogu przeprowadzić się nie da.
  • Odpowiedz
@Buczeska: też parkuję na tych miejscach dla rodziny gdy w pobliżu nie ma innych

a jak się ktoś #!$%@? to niech mi pokaże znak albo przepis w kodeksie drogowym który by znaczył, że może tu tylko duża rodzina
  • Odpowiedz
  • 0
@meandmymonkey: A to pominęłam xD
Ciężko upchać do dwuosobowego samochodu rodzinę, szczególnie że widziałam jak wjeżdżał i wysiadał z samochodu xD Chyba że w bagażniku trzymał dwójkę dzieci i wysadził przed wjazdem na parking xD
  • Odpowiedz