Wpis z mikrobloga

Hej
Właśnie zauważyłam jak typ zaparkował na miejscu dla dużej rodzinki na parkingu galerii Bronowice i poszedł sobie na siłkę
Był sam rzecz jasna. Gdzie go mozna #!$%@?? Jest za to w ogóle jakiś mandat?
Nie lubię cwaniactwa, a typ jest leniwa bulwa bo chciał stanąć jak najbliżej wejścia.
I nie podróżował autem za mniej niż 250k, więc to nie tak że ten mandat sprawi że będzie #!$%@? gruz.
#krakow #prawo #mandat #policja #strazmiejska
  • 98
  • Odpowiedz
@nudell: No wiadomo, komuś kto nie zrobił nic w zasadzie złego ani nielegalnego trzeba #!$%@?ć mienie (co jest nielegalne) xD geniusze wykopu, większe z was debile niż wam się wydaje xD
  • Odpowiedz
@Buczeska nic nie jesteś w stanie zrobić, w Galerii Kazimierz wsiury w Porsche czy innych zawsze stawały na takim miejscu coby im ktoś drzwiczkami nie obił.
  • Odpowiedz
Ile to razy widzę, jak ludzie bez dziecka z autem bez fotelika nawet tam parkują... Odrobina empatii społecznej by wystarczyła - te miejsca są blisko wejść i są dużo szersze nie bez powodu. Sam korzystam jak jestem z dzieckiem, bo na zwykłym miejscu nie posadzę kaszojada w foteliku i nie zapnę. Ostatnio też już wjechałem na takie miejsce, obok ziomeczek RAMem wjechał i bez żadnego fotelika czy dziecka poszedł na siłkę (wiem,
  • Odpowiedz
Gdzie go mozna #!$%@?? Jest za to w ogóle jakiś mandat?


@Buczeska: Nigdzie. Żadne prawo w Polsce tego nie reguluje. To jedynie sugestia, a nie wymóg. Na tych miejscach może parkować każdy.
  • Odpowiedz
@Buczeska: zawsze parkuję na tych miejscach, bo zazwyczaj są blisko wejścia i są wolne, a dodatkowo są szersze niż inne. Nie róbcie z ludzi z gówniakami inwalidów, mogą się przespacerować dodatkowe 20m skoro wpadli na pomysł, żeby iść całą rodziną na spacer do galerii.
I wiesz co mi możesz? :)
a.....e - @Buczeska: zawsze parkuję na tych miejscach, bo zazwyczaj są blisko wejścia...

źródło: 66f-1

Pobierz
  • Odpowiedz