Wpis z mikrobloga

#boxdel Jak to jest że tyburski który w fame miał różne chwile, teraz ma walkę w prime ale stanął po stronie backstona w miarę rozsądnie że oberwał nie adekwatnie do winy w porównaniu do głównych bohaterów. Mało tego nawet kasjo który mógłby teraz cisnąć po grubasku jak mu się podoba to podsumował tylko że koledzy z jednej ekipy wrzucają go do jednego worka z resztą. #famemma
  • 12
@LuckyLuciano: Bo ludzie na wykopie zmieniaja zdanie po narracji Wardegi. On im normalnie przekopal glowy. Kazdy normalny, widzi jak to wyglada, tylko oni beda gadac ze przekupil, albo ze kryl pedo, albo costam xD Argumentow - brak. Powtarzaja za wardega.

Na koniec Wardega polegnie. Afera juz ucicha, zaraz o niej zapomną, a zwyrolowi nikt reki nie poda w obawie przed sciagnieciem odciskow palcow.
@selflessness: wg mnie dlatego że jedyne co jest do tej pory na niego to głupi tekst na messengerze sprzed 9 lat a nie realne spotykanie się po hotelach i #!$%@? glosowki. Ja wiem że generalnie boxdel nie jest święty ale jeżeli to jedyne co mają na niego to chłop został zniszczony niewspółmiernie do winy pozostałych. Przecież nawet o tym cwelu z top model nikt nie mówi, a toczy się przeciwko niemu
@selflessness: no widzisz może i ty lepiej to wylapales wszystko niż ten materiał konopa w którym oświadczenie boxdela miało się zestarzeć (wg wardegi) a ostatecznie gówno było. Jednak ja jestem tylko przeciętnym obserwatorem i na ten moment podtrzymuje swoje zdanie. Chociaż fajnie niektóre fakty wypuntkowales to niektore są trochę na siłę imo. Ja tylko uważam że oberwał niewspółmiernie do reszty i na tym temat urywam na ten moment. Być może coś
@LuckyLuciano: Opisze to ze swojego punktu widzenia: patrzac tylko na to, co wrzucil wardega, to owszem, uwazam ze Baxton oberwal za mocno. Gdyby na tym sie skonczylo, uznalbym, ze przyczepili sie do glupoty z mlodych lat i ze Baxton nabijal sie z naiwnego dzieciaka.

Niestety po filmach Boxdela mam inne zdanie. W pierwszym filmie byl zalamany i palila mu sie dupa. Film byl bardzo slaby, a wardega mowil, ze film sie