Wpis z mikrobloga

Opinia: Donald Tusk położył debatę dla KO. Był jakiś spięty, ociężały i dawał się wciągać matiemu w pyskówki. Jestem totalnie rozczarowany tym występem.

Nie zaskoczył mnie za to Bosak, który może i nie mówił nic o niskich podatkach, ale też wypadł po prostu merytorycznie - skupiony na programie partii. Przytyki do oponentów stanowiły w jego wypowiedziach dosłownie szczyptę dla smaku.

Zdecydowanie zaskoczył mnie Hołownia, który jakby na totalnym luzie również skupił się na tym co ma do zaoferowania jego partia. Prawdopodobnie uratuje to Trzecią Drogę przed progiem.

Schirung Wielgus - jakoś bez polotu, mała wpadka z liczbą mieszkań, ale nie ma się do czego przyczepić. Na plus deklaracja, że lewica nie chce obowiązkowej służby wojskowej - może poszli po rozum do głowy z kierowaniem programu do całego elektoratu, a nie tylko kobiet.

Pinokio - totalny klaun rzucający jakieś #!$%@? o tym, jaki to pis jest zajebisty, a tusk zły.

A Paolo Cozza jak zawsze - Europa da się lubić.

#debata #poltiyka #tvp #neuropa #4onserwy
Tamerlan - Opinia: Donald Tusk położył debatę dla KO. Był jakiś spięty, ociężały i da...

źródło: maj

Pobierz
  • 1