Wpis z mikrobloga

#wybory jak dla mnie ranking kto jak wypadł w debacie:

1. Hołownia
2. Bosak
3. Maj
4. Schering coś tam
5. Morawiecki / Tusk - totalne nieporozumienie

Bosak i Hołownia merytorycznie, argumenty, liczby, konkrety. Maj też fajnie wypadł. Reszta to obiecywanie gruszek na wierzbie. Pani z Lewicy obiecała w sumie kolejną Energylandie i watę cukrową dla każdego. Ona chce utopii, odklejka.

A Pan Morawiecki i Tusk żenada. Poziom dno. Jak Morawiecki zacisnął pięści na koniec wypowiedzi że chcemy będziemy bronić Polski to myślałem że jebne. Ale do dziadków to trafi. Do nich nie trafi Bosak czy Hołownia z argumentami i słownictwem ponad gimnazjalnym. Do nich trafi populizm. Czyli Tusk zły, my daliśmy, my bronimy kraju! I gwarantuje wam że każdy tam przed telewizorem emeryt dziadek sobie walił konia jak mu jeszcze staje do tego #!$%@? o niczym Pinokio.

#tvpis #konfederacja #lewica #pis #polityka #debata
  • 49
@yahoomlody Bosak zawsze świetnie wypada w debatach i wywiadach. Ma chłop niewątpliwie talent do przemawiania. Aż byłam zaskoczona, że w tej debacie przebił go Hołownia. I też mówię to obiektywnie. Mój głos na lewicę.
@Kryspin013: a gdzie skłamał? Usuwanie socjalu obcokrajowcom jest dobrym pomysłem, chyba że lubisz jak Cię imigranci rucha..a w du.ę za przysłowiowe dziękuje


@turfa8: mam ci odkopać te wszystkie plakaciki z likdwidacją zus, pit, 500+, 13 i 14 emeryturę itd.? xD

Napisać o was, że jesteście ślepi i to jak nic nie napisać. Konfa robi nowe pokolenie korwinowców w kuca xD
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@yahoomlody Bo wcale nie chodzi o ksenofobię i szerzenie nienawiści min. Poprzez podział społeczny dzięki któremu będzie mógł rozwijać się nacjonalizm, mu tylko chodzi o gospodarkę, lewaku, czego nie rozumiesz? Wygrał debate, on chce ci zabić babcie ale MERYTORYCZNIE

Poziom gimnazjum.
@Njal: ja wiem czym jest konfederacja i moja wypowiedź było kto najlepiej wypadł na debacie pod kątem charyzmy, gadki i prezencji, nie mówiłem nawet nic o poglądach, swój głos oddaję na KO/Hołownię jeszcze się zastanawiam kogo bardziej wspomóc przeciwko pisowi

u ciebie czytanie ze zrozumieniem tak leży, że chyba liceum nigdy ci nie groziło, polecam wieczorową podstawówkę xD
@yahoomlody Wspomóż fotel i komputer tego dnia, po co będziesz się wysilał - na kogo byś nie zagłosował to i tak się dostosujesz jak owieczka, przecież wy nawet nie macie własnego zdania w tej neuropie to po co wam wybory.
@yahoomlody Ty za to użyłeś tyłu argumentów że łuuu, nawet nie wiem do którego się odnieść w pierwszej kolejności, całego dnia mi nie starczy

A jak chcesz zgnieść kogoś bez szkoły to zawołaj Kryspina, on ci tam pokaże spawarkę i będziecie razem masakrować blachodachówke ( ͡º ͜ʖ͡º)