Wpis z mikrobloga

#izrael

Pamiętam kiedy Fazowski "Przez świat na fazie" był w Izraelu a potem po stronie Palestyńskiej to było ok 3-4mc temu opowiadał że po stronie Palestyńskiej my Polacy nie musimy się bać że Izrael jest taki zły hur dur wyrządził im taka wielką krzywdę że wojsko takie źle hur dur bo chodzi z długą bronią.

Nie zapomnę polskich komentarzy pod filmem jak ludzie pisali wolna Palestyna *haha*

Ciekawe co teraz ten przygłup by mówił na ten temat.

#przezswiatnafazie
  • 17
  • Odpowiedz
  • 2
@120_Dni_Sodomy nie wiem czym jesteś, ale chyba nie było ci dane poznać bliski wschód. Hamas to nie Palestyna. Hamas to organizacja oporu. Je biesz naród za to co robi militarna organizacja działająca w wielu krajach. Oczywiście śmierć cywili jest totalną tragedią.
Ale czekaj czekaj.... myślę że znasz angielski, łap.
https://www.economist.com/graphic-detail/2021/05/18/the-israel-palestine-conflict-has-claimed-14000-lives-since-1987
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: @vitovia 80% procent popiera Hamas i ciesza sie jak głupi na widok ciał, albo tłuką jeńców, jakby mieli możliwość to zydom beż wahania poderżnęli by gardła. Normalny człowiek przygląda się tej sytuacji obiektywnie a wy bawicie się w obronę radykałów.
  • Odpowiedz
Mnie nie dziwi to, że nie odpowiadasz na pytania. Brak odpowiedzi oznacza niezdolność do odpowiedzi.


@LazyInitializationException: Ciężko odpowiadać ignorantowi na axle bo to nie zawody łyżwiarstwie figurowym. Obecna sytuacja nie miałaby miejsca gdyby nie gettoizowano ludzi i nie wypędzano ich z ich własnych domów. Fundamentaliści syjonistyczni = fundamentaliści islamistyczni = fundamentaliści chrześcijańscy, każdy może sobie z nich zbić pionę. Wychodzisz na głąba na takim stronniczym bełkocie bez spojrzenia na całą perspektywę
  • Odpowiedz