Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Apeluję do #moderacja @a__s żeby zdelegalizować tag #damskiprzegryw, a zastąpić go #chadoseksualnosc.

Od dawna na różnych portalach rejestruję się jako baba i to jest nieporozumienie jak łatwo i na zawołanie mają wszystko baby.
Elektroda i głupie pytanie? Żaden problem dla Patrycji wszystko wyjaśnią i dadzą schematy. Na portalach randkowych można być każdą różową (brzydką, wulgarną, z problemami, z gówniakami, starą) a zawsze znajdzie się jakiś chłop. Wiadomo, że nie chad i tutaj pojawia się słynna depresja różowych.

W gierkach jak jest się różową to itemki lecą jak po##!$%@?.

Na fejsie skrzynka wiadomości cała zawalona.

Jak jakaś różowa narzeka na #samotnosc to tylko wybucham śmiechem.

Radzę każdemu niebieskiemu żeby robili w sieci wszystko jako baba, a życie stanie się prostsze.

Jeszcze nie próbowałem na olxie, ale z tego co czytałem jak się wpisze "używane przez kobietę" to sprzedaż leci.

Prawie 200 osób obserwuje ten gówniany tag, gdzie zgaduję, że 150 osób to chłopy, a 50 baby w depresji z powodu niemożności znalezienia chada.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 24
@mirko_anonim lata temu zarejestrowałem się na badoo jaka baba żeby sprawdzić kto z męskich znajomych też siedzi, na fotkę wybrałem foto paskudnej baby żeby nikt nie pisał na to konto, i wiecie co? Codziennie pisało po kilka/kilkanaście abszyyfikantow, w pale mi się nie mieściło jak kobiety mają łatwo. Do takich 10/10 to chyba nie ma sensu już pisać, choć takie raczej nie siedzą, albo siedzą tylko dla atencji.
@fishery: Ocho, jest pierwszy białorycerzyk xD

@miauczar ja ostatnio na datezone założyłem konto do trollingu. Foty z ig jakiejś azjatki, twarz zasłoniłem w dzień 50 wiadomości ponad i 400 coś powiadomień

W gierkach jak jest się różową to itemki lecą jak po##!$%@?.

Pamiętam jak w podstawówce ze znajomym robiliśmy ludzi w #!$%@? w metinie, ze jesteśmy babą i spermairze dawali hajs i itemy xd
✨️ Autor wpisu (OP): @zbigniew_wodecki, jak masz kobiece kształty to nawet owłosione zdjęcia sprzedaż. A od siebie polecam golenie. Ja golę okolice rowa i pośladki i chwalę sobie.
Jak chcesz łatwiejszą kasę to zawsze możesz kupić jakieś majtki damskie, ponosić kilka dni i sprzedać na majtkomacie.

@fuechsinn, zgaduję, że przez to, że opisałem ciebie na podstawie twoich komentarzy to modek nie póścił.
Ale z tego co piszesz to masz
@mirko_anonim xDDDD ło Jezu, ale czemu ci tak gul skoczył xD Niezły risercz.

Natomiast zrównywanie otrzymywania atencji w gierce czy pomocy na elektrodzie z brakiem samotności czy szczęściem, to za sensowne nie jest. Raczej nie zarzucałabym innym toksyczności pisząc takie toksyczne wysrywy.
jak łatwo i na zawołanie mają wszystko baby.


@mirko_anonim: Weź znajdź koło i walnij się nim w czoło. Myślisz, że jedynym czynnikiem, przez który jesteśmy #damskiprzegryw jest brak chada, a prawda jest taka, że wcale nie mamy w życiu łatwo przez nieatrakcyjny wygląd, biedę, słabe wykształcenie, słaba pracę, problemy natury psychologicznej (często od wczesnego dzieciństwa) i wiele innych. Brak chłopa to jest tylko jeden z wielu problemów, ale nie największy. To
✨️ Autor wpisu (OP): @fuechsinn, kolejna różowa, która nie rozumie czym jest samotność.
Nie rozumiesz, bo dla ciebie dostawanie takich itemków, czy pomocy od ręki jest codziennością. Chłop musi walczyć o swoje zawsze, nikt mu nie pomoże. Wyśmieją jak czegoś nie wie.
To on musi o wszystko zadbać to od niego oczekują, że wszystko będzie wiedział, a niechby się chociaż raz popłakał to musiałby zmienić miasto jak to jakaś pipidówka,
✨️ Autor wpisu (OP): @lubiejescfrytki, a ty jak zwykle nie potrafisz into myślenie.
Wpis powstał po to żeby uzmysłowić, że wystarczy chłopowi ułamek waszego życia żeby żyło mu się lżej.

Właśnie dlatego baby mają tak nikłe osiągnięcia w nauce, bo żadnych eksperymentów w życiu nie wykonywały. Skakanie po bolcach nie liczę.

Był taki eksperyment pewnej baby, która wcieliła się w chłopa. Po jakimś czasie zwariowała i finalnie popełniła magika.