Wpis z mikrobloga

@vikop-ru Tylko to wszystko jest zgodne z ustawą i sposobem o który wnioskowano w jaki ma być udostępniona informacja publiczna. Koleś napisał że chce posty z Facebooka w formie papierowej to takie dostał. Jest to owszem głupie, ale sam tak chciał.
@zxc21: Wiesz co to było dawno, ale jak znajdę to wyślę. To mi może zająć całe miesiące, bo nie będę szukał specjalnie, tylko przy okazji jak się natknę to wyślę. Wrzucę Twój komentarz do ulubiionych i wtedy łatwiej znajdę. Kiedyś tak robiłem z różnymi firmami i instytucjami.
Pobierz djtartini1 - @zxc21: Wiesz co to było dawno, ale jak znajdę to wyślę. To mi może zają...
źródło: ddd
@vikop-ru Co tu śmiesznego? W wielu zachodnich krajach chłop by jeszcze mógł o odszkodowanie się sądzić, bo płaci podatki na tych darmozjadów a oni go blokują.
To jest właśnie normalność, że takie sprawy sąd rozwiązuje a nie urzędas robi co chce czy to w internecie czy poza nim i #!$%@? mu możecie zrobić, bo on jest ważniejszy a polak robak musi znać miejsce w szeregu XD
ej ale od tego jest strona gminy czy innego urzedu, aby tam szukać informacji i tam się je publikuje w pierwszej kolejności- fejsbuk czy twitter to nie dziennik ustaw, żeby typ sobie życzył wysyłania screenów xD wtf co tu sie odebao