Wpis z mikrobloga

@vikop-ru: W sumie jeśli to jest oficjalny profil miasta to jest jakaś forma komunikacji z mieszkańcami i dostęp do informacji publicznej. To, że rządy PO miały wyższe standardy świadczy to, że jak czasami jak byłem pijany dla żartu pisałem maile do różnych firm i instytucji jak mi się coś nie spodobało i pamiętam, że też coś napisałem do rządu, a ponieważ podałem swoje dane to było zapytanie o dostęp do informacji
  • Odpowiedz
@djtartini1 tak, wyższe standardy xDDDDDD Namaszczony przez platformę Jacuś sutryk - prezydent Wrocławia obraża ludzi na FB i blokuje ich na swoim, jak sam mówi, "prywatnym" profilu prowadzonym przez urząd miasta xDDDDDD
  • Odpowiedz
@papieska_ONUCA: a tak Sutryk też by się do pisu nadawał ze swoim ego. Piszę generalnie, bo nie jestem żadnym fanem PO i też wiem, że ich afery to nie tylko ośmiorniczki, ale np. afera autostradowa czy kradzież pieniędzy podczas budowy stadionów
  • Odpowiedz
@zogard: Nie fałszywy, bo zmieniiłem dla żartu jak się zmienił wykop w tym roku i już się nie dało cofnąc. Trzeba pisać do supportu, ale mi się nie chcę. Piszę do poważnych instytucji.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@djtartini1: co mają rządy do samorządów?
Na WOS chodziłeś?

Z Wiki:
W 2018 ubiegał się o fotel prezydenta Puław z ramienia KWW Niezależni Wyborcy. W drugiej turze uzyskał 55,96% poparcia[10] i pokonał rządzącego miastem od 24 lat Janusza Grobla.
  • Odpowiedz
rządy PO miały wyższe


@djtartini1: Ja pisałem do RPO PItery w sprawie dyskryminacji mężczyzm w kwestii służby wojskowej. Dostałem odpowiedź, że nie jest to dyskryminacją, ponieważ takie przepisy nie są dyskryminujące.

ALe od obecnego rzecznika w ogóle odpowiedzi nie dostałem. PeOwskie standardy były wyższe.
  • Odpowiedz
@djtartini1: Piszesz #!$%@? pod postem o remontach w Łodzi "zdanoska zwal mi #!$%@?", a dostajesz listownie odrzucenie propozycji z uwagi na napięty harmonogram Prezydenta Miasta, z poważaniem.
  • Odpowiedz
ak czasami jak byłem pijany dla żartu pisałem maile do różnych firm i instytucji jak mi się coś nie spodobało i pamiętam, że też coś napisałem do rządu,


@djtartini1: imponujące ( ͡° ͜ʖ ͡°) niejednokrotnie w swoim życiu byłem w stanie mocnego upojenia alkoholowego, ale nigdy nie zdarzyło mi się pisać do firm, rządu, ani nawet do kumpli czy dziewczyn
  • Odpowiedz
@djtartini1:

Zdziwiłem się jak miesiąc później dostałem odpowiedź listownie na 5 stron z podpisem i pieczątką szefa kancelarii premiera, Grabarczyka bodaj.

XDDDDDDDDDDDDDDDDD masz gdzieś to jeszcze?
  • Odpowiedz