Wpis z mikrobloga

@vikop-ru: W sumie jeśli to jest oficjalny profil miasta to jest jakaś forma komunikacji z mieszkańcami i dostęp do informacji publicznej. To, że rządy PO miały wyższe standardy świadczy to, że jak czasami jak byłem pijany dla żartu pisałem maile do różnych firm i instytucji jak mi się coś nie spodobało i pamiętam, że też coś napisałem do rządu, a ponieważ podałem swoje dane to było zapytanie o dostęp do informacji
@djtartini1: co mają rządy do samorządów?
Na WOS chodziłeś?

Z Wiki:
W 2018 ubiegał się o fotel prezydenta Puław z ramienia KWW Niezależni Wyborcy. W drugiej turze uzyskał 55,96% poparcia[10] i pokonał rządzącego miastem od 24 lat Janusza Grobla.
rządy PO miały wyższe


@djtartini1: Ja pisałem do RPO PItery w sprawie dyskryminacji mężczyzm w kwestii służby wojskowej. Dostałem odpowiedź, że nie jest to dyskryminacją, ponieważ takie przepisy nie są dyskryminujące.

ALe od obecnego rzecznika w ogóle odpowiedzi nie dostałem. PeOwskie standardy były wyższe.
ak czasami jak byłem pijany dla żartu pisałem maile do różnych firm i instytucji jak mi się coś nie spodobało i pamiętam, że też coś napisałem do rządu,


@djtartini1: imponujące ( ͡° ͜ʖ ͡°) niejednokrotnie w swoim życiu byłem w stanie mocnego upojenia alkoholowego, ale nigdy nie zdarzyło mi się pisać do firm, rządu, ani nawet do kumpli czy dziewczyn