Wpis z mikrobloga

Z jakich krajów najczęściej importujecie dziewczyny?

#ukraina #rosja #japonia #azjatki #afryka #przegryw #izrael #swiat #dziewczynybeztabu #rozowepaski #niebieskiepaski #famemma

Z jakich krajów najczęściej importujecie dziewczyny?

  • Ukraina 32.4% (82)
  • Rosja 6.7% (17)
  • Hiszpania 5.1% (13)
  • Kraje Afrykańskie 8.3% (21)
  • Japonia 16.6% (42)
  • Kraje Ameryki Północnej 3.2% (8)
  • Izrael 5.5% (14)
  • Filipiny 10.3% (26)
  • Indonezja 2.0% (5)
  • Inne 9.9% (25)

Oddanych głosów: 253

  • 19
  • Odpowiedz
@aversxx Thx:). Zawsze to coś, chociaż jeśli nie ma oficjalnego cennika, tylko przez kontakt, to raczej dla bogatych a ja mam na myśli takie usługi, na które stać takiego przeciętnego kowalskiego, bo bogaci i tak raczej dadzą sobie radę. Zawsze to jednak progres.
  • Odpowiedz
@pawelswd Bo też nie ma reklamy i jest opór jakiś środowisk. Gadałem parę razy na wykopie, to zaraz miałem długie dialogi, że "jak ja sobie to wyobrażam?", " baby z zagranicy 100x gorsze od Polek", "nie opłaca się", " problem z komunikacją!"(są automatyczne tłumacze z bazą ponad 80 języków, zakładane na ucho, gdzieś za 200 zeta) itp. itd. Mogę podlinkować takie posty z naprawdę dłuugimi bólami siedzenia. Gdyby komuś to nie przeszkadzało,
  • Odpowiedz
@pawelswd No jest coś z tego. Dla mnie to megapodejrzany taki opór. A jest jakaś nisza biznesowa, ludzie nie taki ryzyko podejmowali, żeby zarobić. Niby jest jakiś link, ale to filia zagraniczna i tak jak mówię, raczej dla bogatych z bogatszymi laskami, a ja mówię o jakieś masówce. Biedne dziewczyny dla przeciętnego kowalskiego. Ten ból siedzenia, przy tym temacie i jakaś próba wyciszenia/ośmieszenia jest jakąś formą dziwnej cenzury jakiś środowisk.
  • Odpowiedz
  • 0
@wojtek-m: dałbyś radę mi jakiegoś sprawnego tłumacza podesłać (może być apka na fona) bo widzialem jakieś po 400 usd, normalnie bym nawet kupil ale po recenzjach doszedłem ze nie różni sie to niczego od przecietnej apki
  • Odpowiedz
@aversxx Jeśli chodzi o apkę to osobiście korzystam tylko z google (z mowy też się da), ale w sklepiku Play widziałem jakieś tłumacze. Na tktokach regularnie reklamują jakieś automatyczne translatory za 200 zł zakładane na ucho, ale nia zapisałem linka.
  • Odpowiedz