Wpis z mikrobloga

Za pobicie Stuu odpowiadają Wardęga i Konopski. I nie, nie bronię tutaj pedofila (tym bardziej, że nikt nie został skazany, a więc jest niewinny) tylko cywilizacji łacińskiej. Od krajów Trzeciego Świata odróżnia nas to, że każdy ma prawo do sprawiedliwego sądu, a na naszych ulicach nikogo się nie kamienuje jak w dziczy. Naprawdę chcecie scen z Brazylii, Indii i innych Bangladeszy?
Mam nadzieję, że sebki z Luton odpowiedzą za przestępstwo, którego się dopuścili. Na nagraniu widać, że Stuu leży prawdopodobnie ze wstrząśnieniem mózgu.
#famemma #pandoragate
  • 18
@Puszczanin: Jakby papuga napisał, że mu wsadzili kij od szczotki w dupę w tym sklepie, to też byś uwierzył? Najpierw dowody, że tak było, a później możemy rozmawiać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym herbaciarze puścili tych co dokonali tego "zatrzymania obywatelskiego", gdyby było coś na rzeczy, to dzisiaj by siedzieli na dołku.
@Puszczanin: akszili mowa o osobach publicznych, które korzystają ze swoich zasięgów wciskając dzieciom gówno produkty i gówno idee. Taka ekspozycja była potrzebna a ostracyzm społeczny powinien spotykać wszystkie medialne osobistości, które dopuściły się ciężkich przestępstw tudzież jakkolwiek w nich uczesnticzyły.

Ciche wyroki to może mieć losowy kowalski a nie chłopy, których śledzi prawie 5-10% społeczeństwa, bo zdobyli popularność latając w prezerwatywie na głowie
@Puszczanin: Gorzej jak będą odpowiedzialni że chłop się wyhuśta... A zdaje się że jest bliski, wystarczy spojrzeć jak wygląda, widać nie je nic od wybuchu afery, że jest wytyrany psychicznie na maxa i prawdopodobnie chleje a tamtej pory i nie trzeżwieje, a może nawet i ćpa, wyskoczył do sklepu po jabola a tu mu po głowie poskakali. Ja nie bronię gościa, ale teraz sobie wyobraź, co jeśli nigdy nie odbył stosunku
@ziko100: To nie jest jakiś tam jego kumpel, tylko osoba ktora go prawnie i publicznie reprezentuje więc raczej nie mógłby sobie tak kłamać i wydać takiego publicznego oświadczenia gdyby nie byla to prawda. Poza tym jak sobie to wyobrażasz, polskie sebixy spotkały go w sklepie, powiedzieli że wzywają pały a ten zamiast stać i czekać to tak się położył o bez powodu i się ledwo rusza
@notakk: może wszystko napisać aby wpłynąć na opinie publiczna nawet że gołąb wyruchał mu psa. Pod przysięga to przed prokuratorem się gada. Ile macie lat. Ja widziałem że leży przestraszony że go ktoś rozpoznał i tyle na razie dowodów na pobicie nie ma żadnych jak na razie
gdyby to nie było w mieści tylko na wiosce to zaraz by go na stosie spalili a tak to tylko go skopali.


@notakk: nie wiem skąd to przekonanie że na wsi by na stosie palili, ale okej, uprzedzenia i wywyższanie się mocno