Wpis z mikrobloga

Dla osób, które kupiły Questa 3 polecam znaleźć sobie od kogoś link na 30$ bo tutaj też nieoficjalnie ale działają (jeszcze). Osobiście już mi wpadł $ za to nawet. Jeżeli ktoś już aktyowował gogle a miał nowe konto warto zrobić reset fabryczny, kliknąć takiego linka i wtedy aktywować gogle ponownie. Za dużo pracy z tym nie ma a 30$ piechotą nie chodzi :)

Taki link oraz lista gier na VR jest w moim google doc gdzie mam zebrane dużo fajnych darmowych jak i płatnych tytułów wraz ze zniżkami.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1r807GZW9DXkHVFM2jxivT6ylJmqiRpWIeUMISKZ9hlQ

#quest3 #oculus #vr
  • 10
@krav: Tak, tylko przypiszesz sobie Asgard2 i meta+ do drugiego konta ale dla mnie to akurat nie jest przeszkoda i zamierzam to zrobić dla 60$ warto :)
@rybak17: Do 7 dni od aktywacji powinno zadziałać tak działało w quest2. Musisz tylko zrobić przywróć ustawienia fabryczne, wtedy aktywować link polecenia i aktywować gogle ponownie.
@luqero: Mam tylko komunikat

This page isn't available right now
This may be because of a technical error that we're working to get fixed. Try reloading this page.
@rybak17: Ale masz odłączone gogle od konta? Przywróciłeś urządzenie do ustawień fabrycznych? Musi być konto bez podpiętych żadnych gogli aby to poszło