Wpis z mikrobloga

Widzę że skowyt KonfedePiSu na tagach coraz większy ale trudno się nie dziwić. Po "debacie" w TVP i wywiadzie Memcena w TVN już tylko najbardziej betonowy elektorat nie ogarnia że pokemony pokroju Brauna czy Memcena nadają się co najwyżej do obwoźnego cyrku. Sytuację podkręcają sondaże skazujące KonfedePiS na 4 lata bezskutecznego ujadania w ławach sejmowych podczas gdy koalicja KO-Lewica-TD będzie naprawiać kraj przecwelony rządami PiSowskiego warcholstwa. Ujadajcie dalej putinowskie pachołki, karawana jedzie dalej a już w niedzielę Grande Finale uświadamiania wam gdzie wasze miejsce (ʘʘ)

A tym z was którzy w niedzielę zagłosują na KO, L lub TD: zwyczajnie, po ludzku, dziękuję. Za to że chce się wam do lokalu ruszyć i bardziej cenicie sobie odbudowę zrujnowanego państwa niż wyborczą kiełbę dla upośledzonych. Już w niedzielę wieczór ruszamy na mirko ze świętowaniem exit polli ( ͡º ͜ʖ͡º)


5 gwiazdek, 3 gwiazdki, 1 gwiazdka, 12 gwiazdek.

#polityka #wybory
  • 9
@Eliade: nie ma to jak wtydzić się tego na jaką partię się głosuje xD Widzą się jako dumną husarię walczącą o niepodległość a tymczasem to p0lactwo najbardziej robaczego sortu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tyle dobrego że tym razem będą w mniejszości.
@zdoopylewakazupa: no fakt, jak ja śmiałem porównać 2 katotalibańskie zamordystyczne partie, mądrzejsze o tym nie wspomnieć, to wcale niepodobne, wcale niepodobne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Eliade sam bym lepiej bym tego finiszu rządów PiSu nie podsumował, w punkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@purrminator: nooooooooo, ofkors :D najbardziej zamordystyczny kraj na świecie, kaczafska dyktatura, wszedzie inwigilacja, godzina policyjna, strach z domu wyjsc, wolności słowa nie ma, internet cenzurowany, chodzą po domach i sprawdzając czy krzyż wisi XD
@zdoopylewakazupa: bo ja tu nie jestem od kolportowania programu Konfy (który i tak wszyscy znają), ja tu jestem od śmiania się z tych konfofrajerów którzy za ~72h dowiedzą się że zostali politycznym planktonem do bezproduktywnego pierdzenia w kilka sejmowych krzesełek na krzyż ( ͡ ͜ʖ ͡) Tyle zrobią ile Korwin w PE: pośpią sobie, poprzegapiają głosowania i pójdą do domu. A to i tak więcej niż