Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chyba nigdy w życiu nie przestanę mieć beki z różowych pasków.
Jak chodzi o ruchanie, czyli konik (hehe) różowych pasków to walczą jak lwice o to żeby zrównać baby z chłopami. Chciałyby być tak samo pożądane i wielbiona jak chłopy, którzy dużo ruchają. Wyciągają najdurniejsze przykłady, że hehe to tylko pocieranie dla przyjemności, tworzą jakieś neologizmy jak sexworkerki byle tylko odejść od osławionej prostytucji, czy k&restwa.
Lewary piszą, że baby i chłopy są tacy sami, nic ich nie różni itd.

A jeśli spojrzymy na przykład na obronność kraju to hehe jesteśmy takie słabe, rodzimy gówniaki, nie jesteśmy takie same jak chłopy i nas trzeba chronić.

Jak spojrzymy na przykład na dopuszczalne ciężary podnoszone w pracy to hehe jesteśmy takie słabe, nie jesteśmy takie same jak chłopy i dlatego musimy mieć ulgę.

Jak spojrzymy na emerytury to hehe nie jesteśmy takie same, rodzimy gówniaki, jesteśmy słabsze, więc musimy wcześniej przechodzić na niom.

Wy macie głowę jedynie do tego żeby wam deszcz nie napadał do środka. Całe życie tylko kombinujecie, manipulujecie, kłamiecie.

I człowiek (bo na pewno nie kobieta) zadaje sobie pytanie: jak można was traktować inaczej, niż jak worek na nasienie?
Nadajecie się do czegoś innego w ogóle, czy tylko robienie kurtyzany z logiki?

A potem baby się dziwią, że każdy chłop robi sobie z nich bekę, nie traktuje poważnie, uważa je za głupie jak same taki obraz tworzycie. Nie wiem, może to słynne szachy 9D, gdzie tak naprawdę jesteście mastermajdami tylko nie chce się wam wychodzić z kuchni po te wszystkie noble, granty, po te rekordy w sporcie (ale nie w metrach knag obrobionych, chociaż myślę, że geje i tak by was pokonali, bo chłop nawet jest lepszą miss Holandii od baby xD (czaicie, na tyle milionów bab bab nie znaleźć nikogo ładniejszego od chłopa xD)

Dobra, pośmiałem się z was, idę sobie.

#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #pieklokobiet



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm, pewnie, że robią wtedy oh i ah, bo to dla nich taki sam wysiłek jak dla mnie zawiązanie butów, a jeszcze oczekują, że będą tak samo wielbione, bo chłop żeby robić oh i ah musi być 10-krotnie lepszy od baby i rzadko, który może pozwolić sobie na "sznurowanie butów" z powodu swędzenia prącia, jeśli nie jest w związku.

@mirko_anonim: Wiesz, Ty masz z nich bekę bo tak naprawdę często wychodzi zakłamanie tj. każdy tak naprawdę gra pod siebie, nie interesuje ich jakaś wielka równość tylko takie wypozycjonowanie siebie żeby z jednej strony mieć przywileje ale z drugiej uniknąć obowiązków.

Z drugiej strony, one mogą mieć bekę z facetów JAK WIELE są oni w stanie oddać za kontakt z babą xd

No przecież pomyśl sobie czy Ty byś jakoś turbo
Anonim (nie OP): @Dietetyq, tak, wiem, że one jedynie dbają o swoją dupę. Chłop to przynajmniej potrafi przyjąć wady i zalety jakichś swoich decyzji. A baba? Ona nie zna czegoś takiego jak konsekwencją. No chyba, że konsekwencja szukania chada.

@programista15cm, no śmiej się, śmiej, a potem wejdź na apkę i ustaw się na ruchanie. Ciekawi mnie ile czasu więcej będziesz musiał poświęcić na to. Zresztą ty jesteś jakimś redpillem
Anonim (nie OP): @programista15cm, no, a teraz porównaj to z babami i tym co napisałem,, że 10 razy bardziej trzeba się starać. Typie, chciałeś mi się tu pochwalić jaki to żigolo jesteś, a nawet nie wiesz, że tylko potwierdziła to co napisałem.
Idź brandzluj się innym tym, że masz yebanie jak pizzę xD