Wpis z mikrobloga

@jmuhha: Trzecia droga- partia która ma sprawiać wrażenie czegoś nowego, niezależnego, 'alternatywy' dla PO-PIS. W zeszłych wyborach pojawiła się nagle i odrazu miała 10% poparcia xD.
Najgorsze jest to że są za wprowadzeniem CDBC i likwidacją gotówki. Nie muszę chyba tłumaczyć co to oznacza.

Polecam wygooglować ludzi z otoczenia pana Hołowni
-Jacek Cichocki - minister spraw wew., koordynował służby specjalne w polsce - koordynował projekt DELab Gospodarka cyfrowa
-gen. Mirosław Różański
@badziebadla: To że konfa ma dużo szurów to ja wiem, dlatego nie namawiam do głosowania na nich. Chcę tylko pokazać że trzecia droga to nie jest żadna alternatywa, to nie jest tak że pan Hołownia pewnego dnia się obudził i stwierdził że chce coś zmienić, dlatego zostanie politykiem. Ta partia powstała po to żeby dać ludziom poczucie alternatywy, a w praktyce głosujesz na tych samych ludzi co są już u władzy.
@Rapidos: Ale zdajesz sobie sprawę, że taka pierdoła, gdyby miała stanąć w sytuacji kryzysowej, nie daje żadnej pewności, że nie załamie się psychicznie, zarzucając problem na innych? Na plaster nam płatek śniegu na jakiejkolwiek innej pozycji jak heheszka w mediach?
Bez wątpienia jeden z największych wygranych tych wyborów, a może i nawet przyszły Pan Premier ()


Wybór jest prosty: albo Trzecia Droga, albo 3. kadencja PiS

Tutaj Plusy dla Pana Szymona ʕʔ

Tutaj Plusy dla małżonki (ʘʘ)


@jmuhha: A gdzie plusy dla zastąpienia pieniędzy fizycznych cyfrowymi z terminem ważności, inwigilacji, i rządowej kontroli we wszelkich dziedzinach
trzeba nam komika/aktora na premiera? Jeden taki już jest w Ukrainie.


@InzynierSieci: I też mu się zachciewa wynajmu, i tymczasowych pieniędzy cyfrowych z limitem ilości, zamiast majątku i pieniędzy fizycznych.