Wpis z mikrobloga

@svalvolare: Ja od razu próbuję hs frogstand z próbą tuck planche. Możesz próbować zwykły frog stand, to nie jest trudne. Imo najbardziej obrywają nadgarstki na początku, ale chyba pompki już zacząłeś ćwiczyć?
  • Odpowiedz
@kuroszczur jasne, podciągnę sie technicznie bardzo dobrze chin up 8 razy, pompek nie robię jakoś dużo, bo chodze na siłownię i robię fbw ale chcę zacząć wplątywać więcej kalisteniki, jakieś dipy jeszcze może
  • Odpowiedz
@svalvolare: Też myślałem, że połącze kali z siłownią, ale bym się #!$%@?ł. I wniosek płynie jeden - siłownia niewiele wnosi do kalisteniki. No może oprócz nóg - doś szybko ogarnąłem pistol squats. Natomiast duże ciężary w bench pressie #!$%@? wnoszą do pompek
  • Odpowiedz
@svalvolare: To idealnie pod kalistenikę. No ale jeżeli zależy Ci na hipertrofii to oczywiście wybierz siłownię, chociaż do pewnego poziomu (do którego i tak mi daleko) imo nie ma różnicy w rozroście mięśni
  • Odpowiedz
@svalvolare: Też tak myślałem, ale to nie ma znaczenia. Jeśli chcesz ćwiczyć kali, to ćwicz kali. Jeśli uda Ci się połączyć obie dyscypliny to też dobrze. Ja za stary jestem na takie forsowanie, chociaż zdarzały mi się codzienne treningi przez 6 dni w tygodniu na siłowni i to będąc na reukcji, ale wtedy psycha siada. Natomiast 6 miesięcy dłużej na siłowni to 6 miesięcy krócej w kalistenice. A pamiętaj, że oprócz
  • Odpowiedz