Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Arakello: po #!$%@? wy sie tak tych ideologi trzymacie jakby zalezało od tego wasze zycie, kiedy nawazniejsza jest jakosc tego życia o ideologiach pogadamy jak widmo wojen troche odejdzie wtedy z braku laku mozna bedzie wrocic do pierdół
ma wywalone w to


@wilqua: xd - jak gejem jest lewak to niw wolno wytykać mu tego zboczenia, bo to faszyzm!!! Natomiast jak gejem jest prawicowiec to wolno go nazwać pedałem, obśmiać i jeszcze linczem pogrozić. A księdza geja to nawet pedofilem można nazwać. Ot, lewicowa hipokryzja.
chodzi właśnie o HIPOKRYZJE środowisk prawicowych, co inne mówią i co innego robią, mam nadzieję że wyjaśniłem


@deziom: Ale dlaczego akurat prawicowych, skoro jest to dosłownie wpisane w zawód polityka? W Polsce, i wszędzie indziej.
chcą mężczyznom


@SRzeyamlon: Tym gorzej. Zakazanie kobietom byłoby OK - jak ci się coś nie podobało - mówisz, że kolacja to była opłata za seks i laska ląduje w pierdlu.

Taka odwrócona rzeczywistość - dziś to laska może powiedzieć, że jej się seks nie podobał i ty lądujesz w pierdlu.