Wpis z mikrobloga

@RitmoXL: W tej kategorii to chyba mimo wszystko wygra u mnie SP-404 MK2, po pierwsze ze względu na stosunek cena/jakość, a po drugie i może najważniejsze, za kapitalne efekty, względną prostotę budowy i bycie jedynym muzycznym pudłem które mi się nigdy nie zawiesiło / zbugowało xD
@RitmoXL: nie no jest tego trochę, są nawet różne samplery co dają dużo funu, ale jakoś nic nie klepie, dla mnie oczywiście, sp-404mk2, z takich zaskakująco spoko pudełek to LIVEN Lofi-12 jest git, dedykowane bardzo do jednego lo-fi stylu, ale robi robotę

z sp to tylko trzeba pamiętać, że update robić na 32GB karcie, a tak to robi robotę, w sumie też właśnie otworzyłem 256GB kartę i będę się na nią
via Android
  • 0
@aseeon_ Liven spoko tylko ja mam egzemplarz co to nie może na bateriach pracować bo chyba coś nie podłączyli jak składali. To ręczną produkcja w ogóle. Brzmienie super ️ Tylko ten głośnik fatalny. :D
LIVEN Lofi-12 jest git, dedykowane bardzo do jednego lo-fi stylu


@aseeon_: tak nie do końca jest. Na 12-bitowcach oparty był Hip-Hop i cała scena dance u progu lat 90. Spory procent hobbystów-producentów to osoby dorastające w tamtych latach, którzy teraz zdążyli już dzieci odchować. Myślę, że Sonicware całkiem obiecującą niszę sobie zaklepał.
@bscoop: nie no jasne, wszystko się zgadza, ale ten styl 12 bitowy z backtracków hip hopu to jest właśnie LoFi, tam się trochę narodził, ale prawda, że może z tym "jednym" stylem to odrobinę przesadziłem, racja.