Wpis z mikrobloga

@ohjohny: najbezpieczniej jest być około 4 godziny wcześniej, bo nie stoisz w kolejkach, nie masz też stresu i biegania. Jak widzisz głupi nie jest, bo idzie do pustego samolotu razem z priorytetem.
  • Odpowiedz
@ohjohny: żeś chciał zaistnieć. Mi się zdażyło być nawet przez calą noc na lotnisko ze względu na poranny lot. Nawet nie wiesz jak często wychodza jakies problemy.
  • Odpowiedz
najbezpieczniej jest być około 4 godziny wcześniej, bo nie stoisz w kolejkach


@szuszu-to-ja: rzeczywiście. Jak odprawa biletowo-bagażowa zaczyna się dwie godziny przed wylotem, to warto być jeszcze dodatkowe dwie godziny wcześniej.
  • Odpowiedz
@jerzu70: leciales kiedys w ogole? Albo byłeś może na jakims duzym lotnisku i np. kolejka do kontroli bezpieczeństwa jest na godzinę stania, a do odprawy wcześniej na drugą godzinę. I właśnie jesteś w d€pie bo boarding zamykaja 40 minut przed odlotem.
  • Odpowiedz
@szuszu-to-ja: żeby przejść kontrolę bezpieczeństwa musisz najpierw przejść odprawę biletowo-bagażową. A ta się zaczyna przeważnie na 2 godziny przed wylotem. Co Ci da przyjechanie wcześniej?
Chyba że lecisz z samym podręcznym, a odprawa biletowa jest online, to owszem, może to mieć sens.
  • Odpowiedz