Wpis z mikrobloga

Moim ulubionym blackpillowym filmem są "Lody na patyku". Wielu ludzi stawia owe dzieło w tej samej kategorii co np "American Pie" tylko że izraelska produkcja jest dużo bardziej życiowa i mocniejsza w swym realizmie, więc nie znajdziemy tam happy endu oraz ugrzecznienia gdzie brzydal w końcu wygrywa tylko coś zupełnie odwrotnego. Akcja filmu dzieje się w Izraelu w latach 60 gdzie śledzimy losy kilku zaprzyjaźnionych ze sobą chłopaków i ich drogę przez okres dojrzewania, w pewnym momencie dwóm przyjaciołom zaczyna podobać się jedna dziewczyna. Problem w tym że nie wszyscy wyglądają tak samo, jeden jest wysokim Chadem z przystojną mordą i szerokimi barkami,a drugi niskim, chudym, anonem z typowym incelskim profilem twarzy. W tym momencie już wprawne oko blackpillowca może wychwycić który zdobędzie tę płodną żydowską julkę, ale gdyby to był film Hollywood z tym swoim nierealistycznym i bajkowym finałem to pewnie incel by zgarnął panne a wszyscy bili by brawo, na nasze szczęście producenci w jarmułkach podchodzą do tematu znacznie bardziej życiowo i mniej kolorowo. Chad oczywiście zdobywa julkę, po czym dochodzi do peklowania które kończy się niefortunnie dla naszych kochanków nieplanowaną ciążą dziewczyny. Chad jak to Chad opróżnił jaja i uciekł od problemu, ale anon wypatrzył w tej sytuacji szansę dla siebie i postąpił jak rasowy #betabankomat proponując julce pomoc w znalezieniu specjalisty i zapłacie za dokonanie aborcji na płodzie. Plan bety początkowo idzie dobrze bo dziewczyna po zabiegu jest z nim przez chwilę, ale kiedy Chadowi wraca ochota na peklowanie to nie ma zmiłuj i oczywiście izraelska julka wraca to samca z lepszym materiałem genetycznym. Natura

#blackpill #przegryw #natura #logikarozowychpaskow #film #filmnawieczor #izrael #zwiazki #whitepill #genpill
itsoverforme32445 - Moim ulubionym blackpillowym filmem są "Lody na patyku". Wielu lu...
  • 28
  • Odpowiedz
Moim ulubionym blackpillowym filmem są "Lody na patyku". Wielu ludzi stawia owe dzieło w tej samej kategorii co np "American Pie"


@itsoverforme32445: jacy ludzie stawiają ten film w tej samej kategorii? Z Twojego opisu wynika, że to k u r e w s k o cos innego niż "American Pie".
  • Odpowiedz
@itsoverforme32445: o dzięki, obejrzę sobie zwłaszcza że kiedyś kumpel z roboty mnie namawiał do oglądnięcia ale przedstawiał to raczej jako komedię.

Z takich blackpillowych ciężkich filmów to polecam "Blue Valentine", jeden z moich ulubionych
  • Odpowiedz
@itsoverforme32445 Momo #!$%@?, a oglądałeś może jakąś z pozostałych części, bo nie wiem czy równie mocnej. Pierwszą obejrzałem pare lat temu właśnie ze względu na ten klip który zalinkowałeś. Niestety jakoś nigdy się nie zmusiłem żeby obejrzeć kolejne części.
  • Odpowiedz